گلستان

برگزاری انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی در استان گلستان  ریاست نظام مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان کد خبر 970202009

برگزاری انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی در استان گلستان

 ریاست نظام مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از برگزاری انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی در گلستان خبر داد و بیان کرد: انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی در تاریخ یکم تیرماه جاری در گلستان برگزار می گردد.

۲ اردیبهشت ۹۷ 43 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
پلاک گذاری ادوات کشاورزی کمباین و تراکتور ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان کد خبر 970120010

پلاک گذاری ادوات کشاورزی کمباین و تراکتور

ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از آغاز فاز دوم پلاک گذاری ادوات کشاورزی در استان خبر داد.

۲۰ فروردین ۹۷ 64 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
بازنگری و گرداوری قانون نظام‌مهندسی ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان کد خبر 961202007

شماره گذاری تراکتورهای استان گلستان از سال نود و هفت

ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان بیان کرد: با گسترش پوشش بیمه ای، شماره گذاری و نصب پلاک روی تراکتورهای فعال در استان با همکاری کارشناسان این سازمان دوباره از سال نود و هفت شروع می گردد.

۲ اسفند ۹۶ 84 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
تعامل بخش آب و خاک جهاد کشاورزی با نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان کم رنگ است/ مسوولین «بخش خصوصی» را بال خود بدانند نه بار ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان خبرداد: کد خبر 960615010

تعامل بخش آب و خاک جهاد کشاورزی با نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان کم رنگ است/ مسوولین «بخش خصوصی» را بال خود بدانند نه بار

ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان با بیان این که پراشتغال ‎ترین، پول‎ سازترین و پردرآمدترین بخش سازمان جهاد کشاورزی معطوف به «آب و خاک» است از تعامل کم رنگ این بخش در گذشته با سازمان نظام مهندسی ابراز انتقاد کرد.

۱۵ شهریور ۹۶ 262 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
تعامل بخش آب و خاک جهاد کشاورزی با نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان کم رنگ است/ مسوولین «بخش خصوصی» را بال خود بدانند نه بار ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان مطرح کرد: کد خبر 960614014

برون ‎سپاری فعالیت‎ های تخصصی ادارات به بخش خصوصی ضعیف است/ طرح ‎های آب و خاک بیش ترین ظرفیت اشتغال زایی را دارد

ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از عضویت هشت هزار و صد و سیزده نفر در این سازمان خبر داد و برون ‎سپاری فعالیت‎ های تخصصی ادارات به بخش خصوصی را ضعیف ارزیابی نمود.

۱۴ شهریور ۹۶ 218 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
مدیرکل شیلات استان گلستان مطرح کرد: کد خبر 960412013

طرح پرورش ماهی در قفس در سواحل دریای خزر استان گلستان اجرا میشود

به نقل از روابط عمومی شیلات استان گلستان، قدس علوی در جلسه با متقاضیان طرح پرورش ماهی در قفس بیان کرد: طرح پرورش ماهی در قفس و پن بعنوان یک طرح ملی و استانی، از جمله طرحهای مهم و تاثیرگذار اقتصاد مقاومتی است که در کشور مطرح شده و سواحل دریای خزر استان گلستان نیز بعنوان ظرفیتی برای عملی کردن این طرح ملی انتخاب گردیده است.

۱۲ تیر ۹۶ 215 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس کد خبر 960225024

پرداخت صدو سی و چهار میلیارد ریال وام خرید ادوات کشاورزی در گنبدکاووس

مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس از پرداخت صدوسی و چهار میلیارد ریال تسهیلات درقالب طرح مکانیزاسیون برای خرید ماشین آلات و نیز ادوات کشاورزی دراین شهرستان طی سال پیش خبر داد.

۲۵ اردیبهشت ۹۶ 584 بازدید یک نظر ادامه مطلب
کاهش نقش دولت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی مدیر جهاد کشاوری گالیکش کد خبر 11620

معاینه فنی کمباینهای برداشت گندم، جو و کلزا در گالیکش

مدیر جهاد کشاوری گالیکش بیان کرد: که طرح معاینه فنی صدوچهل و هشت دستگاه کمباین برداشت کلزا، گندم و جو در این شهرستان از توابع شرق استان گلستان در آستانه دروی این محصولات در حال انجام است.

۱۲ اردیبهشت ۹۶ 267 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
استان گلستان: کد خبر 2899

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی گلستان: کارخانه شیر پاستوریزه در منطقه آزاد تجاری اکتائو با مشارکت استان گلستان تأسیس می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: با توجه به رایزنی‌های انجام شده با نماینده وزیر سرمایه‌گذاری قزاقستان با مشارکت شرکت صباح استان گلستان در منطقه آزاد تجاری اکتائو قزاقستان کارخانه شیر پاستوریزه تاسیس می‌شود.

۲۰ آذر ۹۵ 309 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
کد خبر 940

فراخوان ثبت نام دوره آموزشی پرورش قارچ خوراکی استان گلستان

۸ آبان ۹۵ 503 بازدید بدون نظر ادامه مطلب