اعتراض به آزمون نظام مهندسی اطلاعات کامل آزمون نظام مهندسی-بخش 12

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، در این یادداشت، به معرفی دلایل و نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی می پردازد.

کد خبر: 970213001 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ - ۷:۰۰ ق.ظ

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، در این یادداشت، به معرفی دلایل و نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی می پردازد.

اعتراض به آزمون نظام  مهندسی

اساسا اعتراض به آزمون نظام مهندسی، به دو دلیل انجام می شود.

۱) اعتراض به کلیدهای آزمون نظام مهندسی: بعد از اعلام کلیدهای آزمون نظام مهندسی، به داوطلبان اجازه داده می شود که به کلیدهای اعلامی اعتراض کنند. برای این منظور، سامانه آزمون نظام مهندسی از داوطلبان می خواهد که اعتراضات خود را حاوی شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس به صورت کتبی در زمان مشخصی ارسال کنند.

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

 

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷

۱-داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوال‌ها و پاسخنامه‌هاي آن، درخواست‌هاي خود را با فرمت مندرج در فایل بالا حداكثر تا تاريخ ۱۵ اسفند ۹۷ به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند.
۲- شركت‌كنندگان محترم توجه داشته باشند كه از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نمايند. طبق روال معمول آزمون‌ها، سوال هایی که حتی یک نفر معترض داشته باشند نیز مورد بررسی قرار می گیرند و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد.
۳-شرایط ارسال:
– شرکت کنندگان محترم فایل اعتراض را بعد از تکمیل به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.
– چنانچه به چند سؤال اعتراض داشتید آن را صرفاً در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.
– اسم فایل pdf را با شماره موبایل خود نامگذاری نمایید.بعنوان مثال: ۰۹۱۲۱۱۱۱۱۱٫pdf
۴-مهلت اعتراض ۱۵ اسفند ۹۷ و غیرقابل تمدید است.
۵- ان شالله مجددا سوالات آزمون با کلید ارائه شده توسط سازمان، به دقت بررسی خواهند شد و فایل اعتراض رشته ها (در صورت وجود سوالات مورد دار طبق نظر اساتید موسسه)، در همین کانال بارگذاری خواهند شد. (همانطور که گفته شد برخی از سوالات در مرحله اول حذف می شوند و نیازی به اعتراض ندارند که دقیقا همینگونه نیز شد)

 

۲) اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی: صورت دیگر اعتراض، به نتایج اعلام شده از سوی سایت آزمون نظام مهندسی است. این اعتراضات بعد از اعلام نتایج و انشتار کارنامه داوطلب انجام می شود. مواردی مانند محاسبه اشتباه نمره، عدم تطبیق کارنامه با کلید، عدم تطبیق کلیدهای کد های A، B، C و D و ….

در برخی از آزمون ها دیده شده که برخی از کلیدها اشتباه بوده و با اعتراض داوطلبان، اصلاحاتی روی کلیدهای اعلام شده، انجام شده است. داوطلبان باید توجه داشته باشند، که باید شماره پرسش و دلیل علمی و منطقی خود برای اعتراض را به صورت دقیق و مستند بیان کنند.

در صورت تغییر در کلید اعلام شده، سه احتمال قابل تصور است:

✅ جابجایی گزینه صحیح: در این صورت احتمال بالا و پایین رفتن نمره  داوطلبان وجود دارد.

✅ دو گزینه ای: در این حالت دو گزینه صحیح اعلام شده و نمره داوطلبی کم نشده و داوطلبان دیگر احتمال افزایش دارند.

✅ حذف پرسش: احتمال این حالت کم بوده اما در صورت حذف، محاسبه نمره داوطلب براساس تعداد سوال کم شده خواهد بود.

 

close

درباره مدرس و مولف

من محمدکريمي همحمدکریمیستم، کارشناس ارشد مهندسي برق قدرت که تا بحال  بيش از ۵۰ عنوان مقاله علمي در معتبرترين ژورنالها و کنفرانس هاي داخلي و خارجي از من منتشر شده، ۱۳ عنوان کتاب تالیف کرده ام، چند بار به عنوان پژوهشگر و معلم نمونه انتخاب شده ام. در زمينه نظام مهندسي هم، علاوه بر مديرمسئولي پایگاه خبری مهندسین نیوز به عنوان اولين و تنها پايگاه خبري-تحليلي اختصاصي نظام مهندسي ايران (https://www.mohandesinnews.ir/)، هفت عنوان کتاب، دو فيلم آموزشي (جمعا ۵۲ ساعت)، ده ها جزوه آموزشي و يادداشت و نقد تحليلي نوشته و ده ها دوره آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي در نقاط مختلف کشور برگزار کرده ام. براي مشاهده جزئيات و اسناد سوابق علمي و کاري من لطفا به سايت شخصي (http://mohammad-karimi.ir) مراجعه فرمائيد.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۳ اردیبهشت ۹۷
4233 بازدید
2 نظر
امتیاز به این خبر:
0 1

لیست نظرات

  1. پوریا احتشامی پور says:

    با سلام لطفا دفترچه سوالات کد c مکانیک نظارت رو برام بفرستین