اعتراض به آزمون نظام مهندسی اطلاعات کامل آزمون نظام مهندسی-بخش 12

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، در این یادداشت، به معرفی دلایل و نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی می پردازد.

کد خبر: 970213001 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ - ۷:۰۰ ق.ظ

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی، در این یادداشت، به معرفی دلایل و نحوه اعتراض به آزمون نظام مهندسی می پردازد.

اعتراض به آزمون نظام  مهندسی

اساسا اعتراض به آزمون نظام مهندسی، به دو دلیل انجام می شود.

۱) اعتراض به کلیدهای آزمون نظام مهندسی: بعد از اعلام کلیدهای آزمون نظام مهندسی، به داوطلبان اجازه داده می شود که به کلیدهای اعلامی اعتراض کنند. برای این منظور، سامانه آزمون نظام مهندسی از داوطلبان می خواهد که اعتراضات خود را حاوی شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس به صورت کتبی در زمان مشخصی ارسال کنند.

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

اعتراض به آزمون نظام مهندسی

 

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۹۷

شركت‌كنندگاني كه حدنصاب قبولي در آزمونها را کسب ننموده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتيجه آزمون داشته باشند مي‌توانند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل ( شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس ) حداكثر تا تاريخ ۹۷/۰۵/۲۳ از طريق پست سفارشي به آدرس پستی زير ارسال نمايند:

– آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها: تهران، صندوق پستي به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش). (بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان اردیبهشت‌ماه ۹۷ مي‌باشد).

 

۲) اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی: صورت دیگر اعتراض، به نتایج اعلام شده از سوی سایت آزمون نظام مهندسی است. این اعتراضات بعد از اعلام نتایج و انشتار کارنامه داوطلب انجام می شود. مواردی مانند محاسبه اشتباه نمره، عدم تطبیق کارنامه با کلید، عدم تطبیق کلیدهای کد های A، B، C و D و ….

در برخی از آزمون ها دیده شده که برخی از کلیدها اشتباه بوده و با اعتراض داوطلبان، اصلاحاتی روی کلیدهای اعلام شده، انجام شده است. داوطلبان باید توجه داشته باشند، که باید شماره پرسش و دلیل علمی و منطقی خود برای اعتراض را به صورت دقیق و مستند بیان کنند.

در صورت تغییر در کلید اعلام شده، سه احتمال قابل تصور است:

✅ جابجایی گزینه صحیح: در این صورت احتمال بالا و پایین رفتن نمره  داوطلبان وجود دارد.

✅ دو گزینه ای: در این حالت دو گزینه صحیح اعلام شده و نمره داوطلبی کم نشده و داوطلبان دیگر احتمال افزایش دارند.

✅ حذف پرسش: احتمال این حالت کم بوده اما در صورت حذف، محاسبه نمره داوطلب براساس تعداد سوال کم شده خواهد بود.

 

close

درباره مدرس و مولف

من محمدکريمي همحمدکریمیستم، کارشناس ارشد مهندسي برق قدرت که تا بحال  بيش از ۵۰ عنوان مقاله علمي در معتبرترين ژورنالها و کنفرانس هاي داخلي و خارجي از من منتشر شده، ۱۳ عنوان کتاب تالیف کرده ام، چند بار به عنوان پژوهشگر و معلم نمونه انتخاب شده ام. در زمينه نظام مهندسي هم، علاوه بر مديرمسئولي پایگاه خبری مهندسین نیوز به عنوان اولين و تنها پايگاه خبري-تحليلي اختصاصي نظام مهندسي ايران (https://www.mohandesinnews.ir/)، هفت عنوان کتاب، دو فيلم آموزشي (جمعا ۵۲ ساعت)، ده ها جزوه آموزشي و يادداشت و نقد تحليلي نوشته و ده ها دوره آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي در نقاط مختلف کشور برگزار کرده ام. براي مشاهده جزئيات و اسناد سوابق علمي و کاري من لطفا به سايت شخصي (http://mohammad-karimi.ir) مراجعه فرمائيد.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۳ اردیبهشت ۹۷
4095 بازدید
یک نظر
امتیاز به این خبر:
0 0

لیست نظرات

  1. پوریا احتشامی پور says:

    با سلام لطفا دفترچه سوالات کد c مکانیک نظارت رو برام بفرستین