تبلیغات

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مهندسین نیوز تنها مرجع نظام مهندسی کشور، در این بخش، ما به شما متنوع ترین، کامل ترین و تاثیرگذارترین بسته های تبلیغاتی در حوزه مهندسی و نظام مهندسی را تقدیم می کنیم. برای این منظور، از شما خواهشمندیم، مطالب این صفحه را به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز به مشاوره کامل تر، تماس حاصل نمایید.

تبلیغات

۱) معرفی: پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور؛ پوشش کامل اخبار حوزه چهار سازمان نظام مهندسی فعالیت می کند:

۱-۱) سازمان نظام مهندسی ساختمان؛ شامل رشته های عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، شهرسازی، نقشه برداری، مکانیک

۱-۲) سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ شامل رشته های کشاورزی، گیاه پزشکی، زراعت، دام، باغبانی، اقتصادی کشاورزی و منابع طبیعی.

۱-۳) سازمان نظام مهندسی معدن؛ شامل رشته های معدن، متالوژی، زمین شناسی و نقشه برداری.

۱-۴) سازمان نظام مهندسی صنفی رایانه؛ شامل رشته های نرم افزار، سخت افزار و فناوری اطلاعات.

برای دانلود کلیک کنید

تعرفه تبلیغات در سایت خبری مهندسین نیوز

آدرس وبلاگهای سایت خبری مهندسین نیوز

آدرس شبکه های اجتماعی سایت خبری مهندسین نیوز

۲) ویژگی های منحصر بفرد: چند مورد از دهها ویژگی استثنائی پایگاه خبری مهندسین نیوز به عنوان پربازدیدترین پایگاه خبری تخصصی حوزه مهندسی را با هم مرور می کنیم:

۲-۱) این پایگاه، پربیننده ترین پایگاه خبری در حوزه های مهندسی و نظام مهندسی بوده، دارای رنک ۸۰۰۰ الکسا (برای مشاهده رنک کلیک کنید) می باشد.

۲-۲) تعداد افراد بازیدکننده و تعداد کل بازدید از این سایت به ترتیب ۲۰۰۰ و ۹۰۰۰ بوده که کاملا به صورت صعودی در حال رشد است.

۲-۳) این سایت با دهها کلیدواژه در صفحه اول گوگل بوده از جمله «اخبار نظام مهندسی» و «آزمون نظام مهندسی».

۲-۴) با توجه به اینکه غالب بییندگان این سایت اعضا یا متقاضی نظام مهندسی است، دارای مدرک حداقل کارشناسی و فعال در حوزه های مهندسی است.

۲-۵) با توجه به انبوه مصاحبه، گزارش و خبر تولیدی اختصاصی این پایگاه، کاملا مورد وثوق و توجه مسئولان، شرکت ها و سازمان های مربوطه است.

متنوع ترین، کامل ترین و تاثیرگذارترین بسته های تبلیغاتی در حوزه مهندسی

 

۳) سفارش آگهی: برای سفارش آگهی می توانید از یکی از راه های زیر اقدام کنید:

۳-۱) تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶

۳-۲) تلگرام: t.me/allo_mohandes

 

۴) واریز هزینه: لطفا بعد از هماهنگی برای انجام هزینه، از لینک زیر پرداخت را انجام دهید. در بخش توضیحات، لطفا نوع سفارش خود را وارد کنید.

با تشکر

واحد بازاریابی و تبلیغات