اطلاعات آزمون تاسیسات مکانیکی

غلط نامه ویرایش سوم مبحث چهاردهم مقررات ملی ساختمان دفتر مقررات ملی منتشر کرد کد خبر 970925004

غلط نامه ویرایش سوم مبحث چهاردهم مقررات ملی ساختمان

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز، مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، غلط نامه ویراش سوم از مبحث چهاردهم (تاسیسات مکانیکی) مقررات ملی ساختمان منتشر شد این غلط نامه اختصاص به دو جدول در اصول ۵ و ۱۰ مبحث چهاردهم دارد.

۲۵ آذر ۹۷ 12834 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
آسیب شناسی آزمون نظام مهندسی یادداشت مدیرمسئول کد خبر 961022006

آسیب شناسی آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی ساختمان، امتحانی است که همه ساله توسط دفتر مقررات ملی ساختمان از مهندسان رشته های هفتگانه برای ارزشیابی مهندسان به منظور اعطا پروانه اشتغال پایه 3 به کار مهندسی برگزار می شود. برای شرکت در آزمون، نیاز به داشتن مدرک مهندسی (کارشناسی)، از یکی از هفت رشته عمران، معماری، برق، مکانیک، ترافیک، شهرسازی و نقشه برداری است. همچنین، افراد بعد از گذشت ۳ سال از مدرك كارشناسی یا ۲ سال از مدرك كارشناسی ارشد و یا ۱ سال از مدرك دكترای خود می توانند در آزمون نظام مهندسی شركت كنند. برگزاری این آزمون دارای چالش ها و ایرادات بنیادی است که در این یادداشت به مرور مهمترین این مشکلات می پردازیم.

۲۲ دی ۹۶ 6929 بازدید 26 نظر ادامه مطلب
منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی-طراحی منابع آزمون نظام مهندسي مکانيک طراحي کد خبر 960515001

منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی-طراحی

پايگاه خبري مهندسين نيوز- مرجع اخبار نظام مهندسي کشور، در اين نوشته، ليست کامل منابع آزمون نظام مهندسي تاسيسات مکانيکي صلاحيت طراحي را با لينک خريد و دانلود ارائه مي کند.

۱ تیر ۹۶ 14221 بازدید 24 نظر ادامه مطلب
سوالات آزمون نظام مهندسی تاسيسات مکانيکي سوالات آزمون نظام مهندسی مکانیک کد خبر 960507028

سوالات آزمون نظام مهندسی تاسيسات مکانيکي

سوالات سال هاي قبل آزمون نظام مهندسی مکانيک یکی از اصلی ترین راهکارهای موفقیت در آزمون نظام مهندسی، بررسی و تسلط بر آزمون های نظام مهندسی سنوات قبل بوده و از این رو پایگاه خبری مهندسین نیوز افتخار دارد تا تمامی آزمون های موجود نظام مهندسی برای رشته تاسیسات مکانيکی را به صورت یکجا تقدیم نماید.

۱ تیر ۹۶ 16715 بازدید 21 نظر ادامه مطلب
آزمون نظام مهندسی ساختمان اطلاعات کامل در مورد کد خبر 960515002

آزمون نظام مهندسی ساختمان

آزمون نظام مهندسی ساختمان، امتحانی است که همه ساله از سوی دفتر مقررات ملی ساختمان از اعضاء نظام مهندسی ساختمان برای ارزشیابی مهندسان به منظور اعطا پروانه اشتغال پایه 3 به کار مهندسی برگزار می شود.

۱۱ بهمن ۹۵ 5330 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان کد خبر 970516015

چه رشته و مدارکی مجاز به شرکت در آزمون نظام مهندسی هستند؟

براساس تبصره 2 ماده 7 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان جدول كد رشته‌هاي مختلف و نوع پروانه اشتغال بكار (اعم از اصلي يا مرتبط) براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاهي و آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته‌ها از دفتر سازمان‌هاي مهندسي و امور بين‌الملل وزارت مسكن و شهرسازي به كليه سازمان‌هاي نظام‌مهندسي ساختمان استان‌ها به شرح زير ابلاغ شد:

۵ بهمن ۹۵ 12512 بازدید 2 نظر ادامه مطلب
منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی-نظارت منابع آزمون نظام مهندسی مکانیک کد خبر 970505002

منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی-نظارت

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در این متن به معرفی منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی-صلاحیت نظارت می پردازد. امکان دانلود و خرید هر کدام از منابع نیز وجود دار همچنین، محصولات آموزشی جامع و کاملی نیز در بخش فروشگاهی سایت برای داوطلبان محترم این رشته آماده شده است.

۲۸ آبان ۹۵ 17382 بازدید 25 نظر ادامه مطلب