نتایج آزمون نظام مهندسی اطلاعات کامل آزمون نظام مهندسی-بخش 13

نتایج آزمون نظام مهندسی

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در این یادداشت به معرفی نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی می پردازد.

کد خبر: 970213012 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ - ۲:۱۶ ب.ظ

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در این یادداشت به معرفی نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی می پردازد.

نتایج آزمون نظام  مهندسی

آخرین گام آزمون نظام مهندسی، اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی است که از طریق سامانه آزمون نظام مهندسی انجام می شود. این اعلام معمولا حدود دو ماه و نیم بعد از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی و یک ماه بعد از کلید سوالات آزمون نظام مهندسی اعلام می شود.

نتایج آزمون نظام مهندسی

نتایج آزمون نظام مهندسی

در هنگام اعلام نتایج، کارنامه داوطلب نیز قابل مشاهده است، بجز آزمون نظام مهندسی طراحی معماری که به صورت تشریحی است، سایر رشته و طلاحیت ها به صورت چهار گزینه ای بوده و داوطلب باید حداقل نمره ۵۰ را کسب نماید. نمره کسب شده در آزمون به سمت بالا گرد می شود.

بعد از اعلام نتایج امکان اعتراض به نتایج  آزمون نظام مهندسی وجود دارد.

مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبشهت ۹۷

طبق اخبار بدست آمده، نتایج این آزمون تا ۳۱ تیر اعلام می شود.

close

درباره مدرس و مولف

من محمدکريمي همحمدکریمیستم، کارشناس ارشد مهندسي برق قدرت که تا بحال  بيش از ۵۰ عنوان مقاله علمي در معتبرترين ژورنالها و کنفرانس هاي داخلي و خارجي از من منتشر شده، ۱۳ عنوان کتاب تالیف کرده ام، چند بار به عنوان پژوهشگر و معلم نمونه انتخاب شده ام. در زمينه نظام مهندسي هم، علاوه بر مديرمسئولي پایگاه خبری مهندسین نیوز به عنوان اولين و تنها پايگاه خبري-تحليلي اختصاصي نظام مهندسي ايران (https://www.mohandesinnews.ir/)، هفت عنوان کتاب، دو فيلم آموزشي (جمعا ۵۲ ساعت)، ده ها جزوه آموزشي و يادداشت و نقد تحليلي نوشته و ده ها دوره آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي در نقاط مختلف کشور برگزار کرده ام. براي مشاهده جزئيات و اسناد سوابق علمي و کاري من لطفا به سايت شخصي (http://mohammad-karimi.ir) مراجعه فرمائيد.

۱۳ اردیبهشت ۹۷
1478 بازدید
یک نظر
امتیاز به این خبر:
0 0

لیست نظرات

  1. حمید says:

    با سلام. جواب اعتراضات کی معلوم میشه