بررسی عملکرد در آزمون نظام مهندسی بهمن 97

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون بهمن ۹۷

قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی اردیبشهت 97، ادعای تطبیق بیش از 70 درصد سوالات آزمون نظام مهندسی با منابع آموزشی مهندس محمدکریمی، مولف و مدرس دوره های آمادگی آزمون و مدیر مسئول پایگاه خبری مهندسین نیوز، مطرح شده بود. حال با برگزاری آزمون، در یک سلسله مقالات به تحلیل و بررسی میزان تطبیق هر کدام از منابع با پرسش های آزمون خواهیم پرداخت. این مجموعه اطلاعات، در راستای پاسخگویی به مخاطبان و ارائه اسناد لازم برای اثبات کیفیت بی نظیر محصولات آموزشی است.

کد خبر: 980125001 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸ - ۷:۴۱ ق.ظ

قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی اردیبشهت ۹۷، ادعای تطبیق بیش از ۷۰ درصد سوالات آزمون نظام مهندسی با منابع آموزشی مهندس محمدکریمی، مولف و مدرس دوره های آمادگی آزمون و مدیر مسئول پایگاه خبری مهندسین نیوز، مطرح شده بود. حال با برگزاری آزمون، در یک سلسله مقالات به تحلیل و بررسی میزان تطبیق هر کدام از منابع با پرسش های آزمون خواهیم پرداخت. این مجموعه اطلاعات، در راستای پاسخگویی به مخاطبان و ارائه اسناد لازم برای اثبات کیفیت بی نظیر محصولات آموزشی است.

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون بهمن ۹۷

 

close

برای مشاور مستقیم با مولف این کتاب (مهندس محمدکریمی) تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶

کتاب «درسنامه و پرسش های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» پرفروش ترین و مهم ترین کتاب مهندس کریمی برای آزمون نظام مهندسی برق است. این کتاب، با طبقه بندی مفاهیم مباحث ۱۳ (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان ها) و ۱۵ (آسانسور، پلکان برقی و پیاده روی متحرک) در  فصل و ۲۶۹ صفحه، برای اولین بار به صورت کاملا طبقه بندی شده پرسش های مرتبط را از اولین دوره (آذر ۷۳) تا آخرین دوره در خود جای داده است. این کتاب همچنین شامل تعداد ۲۷۵ نکات طلائی و ۷۱۹ پرسش است. این بررسی، براساس آخرین چاپ کتاب در بهار ۹۷ (ویرایش پنجم و چاپ­های ششم و هفتم)  انجام می شود.

در همین رابطه بخوانید

منابع آزمون نظام مهندسی برق

تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

در شکل زیر، ویژگی ها و عملکرد کتاب درسنامه در آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ خلاصه سازی شده است. برای تطبیق کامل حتما دو فایل رایگان زیر را دانلود کنید:

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق بهمن ۹۷

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق بهمن ۹۷

با مقایسه دقیق و مستند آزمون های نظام مهندسی طراحی و نظارت بهمن ۹۷ با منابع آموزشی می توان ادعا کرد که به ترتیب ۱۸ و ۱۵ پرسش آزمون با کتاب درسنامه و پرسش های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی قابل پاسخگویی بوده است. مقایسه با دفترچه های A آزمون انجام شده است.

در جدول ۱، محل دقیق ۱۵ پرسش آزمون نظام مهندسی نظارت تاسیسات برقی بهمن ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده است.

در جدول ۲، محل دقیق ۱۷ پرسش آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی بهمن ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده است.

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۵ فروردین ۹۸
62 بازدید
یک نظر
امتیاز به این خبر:
0 0