سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

مشکلات نظام مهندسی و کنترل ساختمان در استان اردبیل برطرف می‌شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب و اجرای طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مشکلات و مسائل در این حوزه را برطرف می‌کند.

کد خبر: 1344 تاریخ انتشار: دوشنبه 7 نوامبر 16 - 12:31 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،  مشکلات نظام مهندسی و کنترل ساختمان  در اردبیل برطرف می‌شود . صدیف بدری صبح امروز در نشست با هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی سازختمان استان اردبیل اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات و مسائل در حوزه نظام مهندسی و ساختمان طرح اصلاح قانون

نظام مهندسی و کنترل ساختمان در مجلس بررسی شده که این طرح می‌تواند مسائل و مشکلات در این حوزه را برطرف کند.

نماینده مردم شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به مطرح بودن این طرح در مجلس از اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان انتظار می‌رود تا نظرات و پیشنهادات مرتبط با طرح را به صورت کارشناسی ارائه دهند تا در این زمینه پیگیری لازم انجام شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات جامعه مهندسان گفت: وضعیت نابسامان اشتغال و بیمه از مهمترین دغدغه‌ها و مشکلات این قشر است که در زمینه رفع این مشکلات باید راهکارهای لازم ارائه شود که تلاش می‌کنیم برای رفع این مسائل و مشکلات پیگیریهای لازم را انجام دهیم.

مشکلات نظام مهندسی و کنترل ساختمان در اردبیل برطرف می‌شود

سازمان نظام مهندسی استان اردبیل

بدری با قدردانی از تلاشهای انجام شده در راستای توسعه و آبادانی استان بیان کرد: در 6 ماهه نخست امسال تلاشهای همه‌جانبه‌ای در راستای پیشبرد لایجه منطقه آزاد تجاری و صنعتی، تعیین تکلیف پروژه راه‌آهن، توسعه بزرگراههای استان و برخی فعالیتهای دیگر انجام شده که امیدواریم با به نتیجه رسیدن این پیگیریها بتوانیم عمران و آبادانی هر چه بیشتر را در منطقه شاهد باشیم.

مشکلات نظام مهندسی و کنترل ساختمان در اردبیل برطرف می‌شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: در زمینه راه‌آهن اردبیل اقدامات بسیار مناسب و خوبی انجام شده به طوری که با پیگیریهای اساسی واگذاری اجرا و تکمیل راه آهن اردبیل به قرارگاه خاتم‌الانبیا توسط رئیس جمهور امضا شده که این امر می‌تواند در تکمیل و راه‌اندازی این پروژه مهم و اساسی در اردبیل که از مطالبات اصلی و به‌حق مردم اردبیل است نقش بسزایی ایفا کند.

منبع:  خبرگزاری تسنیم

 

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
7 نوامبر 16
756 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0