عضو کمیسیون عمران مجلس خبرداد:

اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان

عضو کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان خبرداد و گفت: این قانون در جهت تامین رضایت مهندسان و اعتماد مردم به نظام ساخت و ساز اصلاح می‌شود.

کد خبر: 1596 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۹۵ - ۱۲:۰۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.irشهرام غراوی : به آخرین وضعیت اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مهم که در دستور کار کمیته نظام فنی کمیسیون عمران مجلس قرار گرفته، اصلاح قانون

نظام مهندسی است که در این زمینه طرحی تهیه شده است.  اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان

عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشور با اشاره به عمر ۱۸ ساله قانون نظام مهندسی ساختمان ادامه داد: به رغم اینکه عمر این قانون زیاد نیست اما نیازمند اصلاحاتی است تا ضمن تامین رضایت مهندسان، اعتماد مردم به مهندسان و نظام ساخت و ساز نیز جلب شود.

 

 اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان

سازمان نظام مهندسی ساختمان

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،شهرام غراوی ادامه داد: در جریان تدوین قانون نظام مهندسی ساختمان از نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها دعوت شده تا نظرات کارشناسی خود را ارائه دهند.

غراوی با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت های قانون نظام مهندسی ساختمان استفاده شود گفت: در کمیته نظام فنی کمیسیون عمران مجلس تمام ۳۱ ماده قانون فعلی نظام مهندسی مورد بررسی قرار می گیرد تا طرحی که تهیه می شود قوام و دوام لازم را داشته باشد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه به زودی از وزیر راه و شهرسازی نیز برای بررسی طرح مذکور دعوت می‌شود اظهار امیدواری کرد تا طی ۲ ماه آینده این طرح به کمیسیون عمران ارسال شود. اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان

منبع : خبرگزاری مهر

 اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان بیشتر ببینید

برای دیدن  اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان کلیک کنید

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۲ آبان ۹۵
684 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0