مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد:

سازمان نظام مهندسی کامپیوتر: جزییات برپایی بخش الکام‌گیمز و حمایت از بازی‌سازان/ فرصت ثبت‌نام تا اول آذر

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اعلام جزییات برپایی بخش ویژه بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه الکامپ گفت: فعالان صنعت بازی‌سازی برای حضور در بخش «الکام‌گیمز» تا 70 درصد تخفیف می‌گیرند.

کد خبر: 2163 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ آذر ۹۵ - ۱۲:۴۰ ب.ظ
 به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir) جزییات برپایی بخش الکام‌گیمز و حمایت از بازی‌سازان به گزارش ستاد خبری الکامپ ۲۲، حسن کریمی قدوسی گفت: با همکاری و هماهنگی انجام شده میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و سازمان نظام مهندسی رایانه‌ای به عنوان برگزار کننده الکامپ، برای نخستین بار بخش «الکام‌گیمز» در نمایشگاه الکامپ امسال برپا می‌شود.

جزییات برپایی بخش الکام‌گیمز و حمایت از بازی‌سازان

سازمان نظام مهندسی کامپیوتر

وی با بیان این که بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای از حضور شرکت‌های بازی‌سازی در الکامپ، به طور جدی حمایت می‌کند گفت: شرکت‌هایی که زیر ۳ سال سابقه تاسیس دارند تا ۷۰ درصد هزینه‌های مکان و فضای آنها را بنیاد تقبل می‌کند و در مورد شرکت های بالای سه سال، ۵۰ درصد هزینه‌های مکان آنها را بنیاد می‌پردازد.

جزییات برپایی بخش الکام‌گیمز و حمایت از بازی‌سازان

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با بیان این که امسال  ۳۰۰ متر فضا برای موضوع الکام‌گیمز در نظر گرفته شده است گفت: بر این مبنا بایستی بر اساس تعداد افرادی که ثبت نام می‌کنند و همین طور بخش‌های مربوط به بنیاد برنامه‌ریزی کرد.
کریمی قدوسی گفت: این فرصت به بازی‌سازان اطلاع‌رسانی شده و آنها تا اول آذرماه (فردا) فرصت دارند تا از طریق سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.
وی با بیان این که نمایشگاه TGC در ۹ و ۱۰ اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود گفت: در این نمایشگاه بستر مذاکره میان شرکت‌ها و بازی‌سازان ایرانی با ناشران و بازی‌سازان سطح اول جهان فراهم می‌آید. اما الکام‌گیمز به عنوان یک برند جدید در مهم‌ترین نمایشگاه حوزه IT ایران، می‌تواند توانمندی‌های صنعت بازی‌سازی ایران را به خوبی معرفی کند.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تاکید کرد: به همین دلیل بنیاد از تمامی شرکت‌های بازی‌ساز فعال برای مشارکت در هر دو این رویدادها که در نهایت به رشد بازی سازی در ایران کمک می‌کند دعوت می‌کند.

جزییات برپایی بخش الکام‌گیمز و حمایت از بازی‌سازان

منبع: روابط عمومی سازمان

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱ آذر ۹۵
728 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0