استان تهران :

پنجم آذرماه آخرین سازمان نظام مهندسی کامپیوتر تهران :فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر برای حضور در الکامپ

شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر جهت ثبت‌نام و حضور در در سالن استارتاپ‌های بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، تا پنجم آذرماه فرصت دارند.

کد خبر: 2256 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ آذر ۹۵ - ۳:۴۱ ب.ظ
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،  فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر سازمان نظام مهندسی رایانه‌ای کشور در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا با اختصاص سالنی مجزا به این بخش، زمینه حضور ۱۵۰ استارتاپ را در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم فراهم ساخته است. از سوی دیگر با هدف ایجاد فضایی موثرتر برای فعالیت استارتاپ‌ها، شرایط حضور شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر به عنوان بازیگران این اکوسیستم نیز در این سالن فراهم شده است فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر

فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر

سازمان نظام مهندسی کامپیوتر تهران

فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر

از این رو سازمان نظام مهندسی رایانه‌ای کشور پیرو اطلاعیه پیشین این سازمان، از تمامی شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر که علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ در سالن استارتاپ‌ها هستند دعوت می‌کند فرم ثبت‌نام را از سایت سازمان به نشانی www.irannsr.org دریافت کرده و حداکثر تا روز جمعه ۵ آذر ماه به نشانی الکترونیکیelecomp@irannsr.org  ارسال کنند.
براساس این گزارش وجود فضای سخنرانی برای ارائه ایده‌ها و همچنین کافه IT به عنوان محلی برای مذاکره و گفتگو با سرمایه گذاران و حامیان، در این سالن پیش بینی شده است.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام مهندسی رایانه‌ای کشور در روزهای ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

فرصت ثبت‌نام شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر

منبع: روابط عمومی سازمان

 

 

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲ آذر ۹۵
598 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0