اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان کاندیداهای تایید صلاحیت شده

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

کد خبر: 970626010 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ شهریور ۹۷ - ۵:۱۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل ازسازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان،اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره  انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

رشته عمران :
سحر آذری سامانی
روشنک امامی
آرش بخشی
احمد بیدرام
علی  پور رضا
مجید تابش
مهدی ترابی
سیدعلی ثابت
بابک حاجی احمدی
احمدرضا حاجی حیدری
مهدی حیدرپور
کیان خردمندنیا
مجید خسروی
عبدالرضا خطیبی
امیر حسین  خیام باشی
سعید رشتی سیدنا
رحمان سری
حمیدرضا شفیعی اردستانی
مجید صمدی
محمد عالی دوست
غلامحسین عسکری
سعید عطائی
مهدی عظیمی دستگردی
جلیل عمادی
سیدمجید فائزی اصفهانی
حمیدرضا فدوی حسینی
عادل کرباسچی
سید حسن موسوی
امیرحسین  مهربد
امیرمسعود مهربد
فرجام مهراد
سیدمحمود نجفی الموسوی
منصور نقشینه
مجیدرضا نقیه
حمید یوسفیان جزی
رشته نقشه برداری
مسعود حقدانی
مجتبی ربیع زاده
سید احسان مهدویانی
رشته معماری :
علی  ابراهیمی دستگردی
اکبر ربانیفرد
مسعود شفیعی دستجردی
رضا کفعمی
مهرک کوهزاد
ابوذر مجلسی کوپایی
علی محجوب

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان

رشته شهرسازی :
محمد مسعود
سید سعید موسوی زاده
رشته برق :
علی ثقفی نیا
اصغر رحیمی
سعید رحیمی
رابعه عرفان منش
سپهر معلم
محمد نشاسته گران
رشته مکانیک :
حسین آقاجانی
افشین احمدی ندوشن
ایرج بیژن
الهه حری
مرتضی صابری
ناصر صفاری
احمدرضا طاهری اصل
محسن فضیله
مجید نوری
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات نظام مهندسی تهران ساختمان

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۶ شهریور ۹۷
314 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0