معرفی استارتاپ برتر

سازمان نظام مهندسی کامپیوتر: ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

استارتاپ های کی کجاس، ریکامندر و پوشه با رای داوران به عنوان برترین کسب و کارهای نوپا این دوره از الکام استارز معرفی شدند.

کد خبر: 3696 تاریخ انتشار: شنبه ۴ دی ۹۵ - ۳:۱۲ ب.ظ
به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،از مجموع ۱۵۱ استارتاپی که برای ارائه سخنرانی در سالن الکام استارز در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ثبت نام کردند، ۱۳۵ سخنرانی انجام شد که توسط ۳۸ داور مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت ۱۰ استارتاپ برتر معرفی شدند.ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

ده استارتاپ برتر الکام استارز

ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

استارتاپهای کی کجاس، ریکامندر و پوشه رتبه یک تا سه را از آن خود کردند و به این ترتیب در پاویون استارتاپهای نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان حضور خواهند یافت؛ سازمان نظام مهندسی رایانه ای کشور هزینه اقامت و حضور این سه استارتاپ را تقبل خواهد کرد.
هفت استارتاپ دیگر شامل مهربانه، بقچه، اینستاچاپ، ایوند، تری دی فست (۳DFAST)، کیف پول شخصی نیوُ و تِله طب نیز به رای داوران در رده های بعدی قرار گرفتند که ضمن دریافت مجوز حضور در نمایشگاه سبیت آلمان، هزینه غرفه این گروه ها نیز توسط سازمان پرداخت می شود.
چنانچه استارتاپهای تایید شده به هر دلیل امکان همراهی تیم کسب و کارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان را نداشته باشند،  استارتاپ بعدی که در لیست رده بندی اعلام شده جایگزین آن خواهد شد.

ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

منبع: روابط عمومی سازمان

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۴ دی ۹۵
590 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0