معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات خبر داد:

سازمان نظام مهندسی کامپیوتر: ۵۰ سرویس برتر دولت الکترونیکی در الکامپ معرفی شد

معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: براساس ارزیابی صورت گرفته از خدمات الکترونیکی دستگاه‌های دولتی، ٥٠ خدمت برتر در الکامپ ٢٢ معرفی شد.

کد خبر: 3383 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ - ۳:۴۱ ب.ظ
به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،رضا باقری اصل با بیان اینکه ارزیابی تمامی خدمات الکترونیکی دولت بر مبنای وضعیت پرتال، اطلاع رسانی و خدمات دهی با تعریف پارامترهای مختلف به اتمام رسیده است ادامه داد: این ارزیابی برای ٧١ دستگاه دارای شناسنامه خدمات انجام شد و هم اکنون نتایج آن نهایی شده است.۵۰ سرویس برتر دولت الکترونیکی در الکامپ

50 سرویس برتر دولت الکترونیکی در الکامپ

الکامپ

۵۰ سرویس برتر دولت الکترونیکی در الکامپ

وی گفت: طبق نتایج ارزیابی انجام شده، ٥٠ سرویس دستگاههای دولتی، به عنوان سرویس برتر انتخاب شده و در سالن دولت الکترونیک بیست و دومین نمایشگاه الکامپ معرفی شده اند.
وی نحوه اطلاع رسانی سرویس، ارائه موثر در سطح وب، نحوه تعامل و استعلامات سرویس را از جمله مواردی عنوان کرد که در ارزیابی این خدمات مدنظر قرار گرفته است و گفت: برآوردها نشان می دهد که نسبت به سال گذشته دستگاههای اجرایی در الکترونیکی شدن رشد خوبی را داشته اند اما تا یکپارچکی این خدمات فاصله زیاد است. اما با این وجود عرضه خدمات برتر در نمایشگاه الکامپ می تواند مشوقی برای سایر دستگاه‌ها باشد تا به الکترونیکی شدن خود سرعت دهند.
 منبع: روابط عمومی سازمان

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۸ آذر ۹۵
538 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0