تحویل دستگاه شتاب نگار به استان خراسان رضوی مدیر دفتر نمایندگی خلیل آباد مطرح کرد :

شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در مقاوم سازی ساختمان دارد

مدیر دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان خلیل‌آباد بیان کرد: رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازهای جدید و اجرای شناسنامه فنی و ملکی ساختمان تاثیر خوبی در مقاوم سازی بناها دارد.

کد خبر: 961028006 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ دی ۹۶ - ۴:۱۶ ق.ظ

ه گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی  ، مدیر دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان خلیل‌آباد بیان کرد: رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازهای جدید و اجرای شناسنامه فنی و ملکی ساختمان تاثیر خوبی در مقاوم سازی بناها دارد.شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در مقاوم سازی ساختمان دارد

شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در مقاوم سازی ساختمان دارد

شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در مقاوم سازی ساختمان دارد

شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در  مقاوم سازی ساختمان دارد

شاهین بلوریان بیان داشت: با فعالیت دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان خلیل‌آباد سعی می ‌کنیم نظارت جدی بر نحوه ساخت در این شهرستان صورت گیرد و عمر مفید ساختمان افزایش یابد.
به گفته بلوریان، تعامل و ارتباط خوب و منسجم میان نمایندگی نظام مهندسی ساختمان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری خلیل آباد در زمینه ارتقا کیفیت و ایمنی ساخت و سازها فراهم است و سعی می ‌کنیم ساخت و سازهای روستایی هم همانند شهری مقاوم و با کیفیت احداث گردد.
وی خاطر نشان ساخت: با مقاوم سازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی در صورت بروز حوادث غیر مترقبه از خسارت جانی پیش گیری و مالی هم کاهش داشته باشیم.
بلوریان با اشاره به این که دهیاران و عضوهای شوراهای روستاها توجه ویژه‌ای به مقاوم سازی ساختمانها داشته باشند، یاد آور شد: هرگونه عملیات ساختمانی که در شهرها و روستاهای شهرستان خلیل آباد احداث می گردد، باید تمام مراحل ساخت آن از طراحی، محاسبه، اجرا، نظارت، تعمیر و نگه داری توسط افراد ذیصلاح انجام شود.

شناسنامه فنی و ملکی تاثیر خوبی در مقاوم سازی ساختمان دارد

وی در خاتمه آمادگی دفتر نمایندگی شهرستان خلیل آباد را برای هرگونه همکاری در افزایش کیفیت ایمنی، طراحی و بهینه سازی انرژی در ساخت و بالا بردن دانش مهندسان اعلام کرد و از بانکها خواست با ارائه تسهیلات بانکی سازندگان مسکن را کمک کنند.

 

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کانال تلگرام برق ساختمان

مهندسین نیوز
۲۸ دی ۹۶
114 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0