دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان

دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان

دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان ، و کلیه اعضا در محل سالن جلسات به صورت حضوری و مجازی برگزار گردید

کد خبر: 010830015 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ آبان ۰۱ - ۵:۳۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان ، و کلیه اعضا در محل سالن جلسات به صورت حضوری و مجازی برگزار گردید

دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان

دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان
دویست و نود و یکمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور رئیس سازمان و کلیه اعضا برگزار گردید.
صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورای مرکزی، ۲۹۱امین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی در محل سالن جلسات به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
جلسه با دستور کار در مورد گزارش امور جاری، بررسی و تصویب تقویم جلسات، انتخاب اعضای شورای انتظامی، ارایه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱، انتخاب اعضای گروه ها و کمیسیون های تخصصی، گزارش نحوه برگزاری اجلاس فوق العاده هیات عمومی و گزارش نظام نامه ارجاع نظارت شروع به کار کرد.
در آغاز جلسه، حمزه شکیب رییس سازمان نظام مهندسی ضمن تبریک روز جهانی شهر سازی، در مورد جلسه مشترک کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهر مشهد و پی‌گیری پیرامون اصلاح قانون نظام مهندسی گزارش داد و افزود: به دنبال این هستیم تا با تعامل نمایندگان مجلس، اصلاح قانون به نحو احسنت پیش برود.
شکیب ادامه داد: کمیسیون عمران احترام ویژه ای برای نظرات سازمان قائل است و این امر قطعا راه گشای خوبی برای اجرای برنامه های سازمان خواهد بود.
شکیب در خاتمه اظهاراتش گفت: از اعضای جلسه شورا خواهشمند هستم که با کمک همدیگر فضای نظام مهندسی را به سمت کارهای حرفه ای و کیفیت سازی در حوزه مسکن ببریم.
در ادامه براساس دستور جلسه موضوع تقویم جلسات مطرح و در مورد جلسات شورای مرکزی و نشست روسای سازمان استانها، هر کدام از اعضا جلسه نقطه نظرات خود را ارایه کردند.
هم‌چنین در خاتمه نوبت اول جلسه، انتخابات اعضای شورای انتظامی نظام مهندسی برگزار گردید و مهدی اژدری مقدم و علی فرج زاده ها به عنوان اعضای اصلی و امیر سلیمی به عنوان عضو علی البدل با اکثریت آرا انتخاب شدند.
در نوبت دوم جلسه میزبانی اجلاس فوق العاده هیات عمومی سازمان نظام مهندسی مورد بحث قرار گرفت و محل برگزاری اجلاس، تعداد مدعوین، دستور جلسه و سازوکار اجرایی برگزاری اجلاس از جمله مواردی بود که تصمیم گیری شد.
در ادامه دستور کار جلسه در مورد تعداد اعضای گروه های تخصصی شورای مرکزی در هفت رشته و عناوین کمیسیونها با بررسی همه جانبه اعضا، تصمیم گیری گردید و در خاتمه دستور کارهای باقی مانده به جلسه آتی موکول گردید.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۰ آبان ۰۱
231 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0