انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱ انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱

انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱

انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱ ، صورت گرفت. پس از اعلام نتایج اولیه آزمون در آبان‌ ماه سال جاری، فرصت اعتراض مجدد به نتیجه آزمون نیز برای شرکت‌کنندگان منظور خواهد شد

کد خبر: 010630005 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ شهریور ۰۱ - ۹:۱۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱ ، صورت گرفت. پس از اعلام نتایج اولیه آزمون در آبان‌ ماه سال جاری، فرصت اعتراض مجدد به نتیجه آزمون نیز برای شرکت‌کنندگان منظور خواهد شد

انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱

انتشار سوالات و پاسخنامه مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه سال ۱۴۰۱
بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم در آزمون‌ های نظام مهندسی شهریورماه ۱۴۰۱ مي‌ رساند، که دفترچه سوالات و پاسخنامه آنها جهت آگاهی و خودارزیابی داوطلبان از طریق سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir منتشر شده است.
شرکت‌کنندگان محترم می‌ توانند هر گونه نظر ارشادی، انتقادی یا اعتراض خود به هر یک از سوالات و یا پاسخ آنها را در قالب فرم پیوست به صورت مستدل و مستند و با ارائه راه حل تشریحی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ به نشانی: تهران- منطقه ۱۹ پستی- صندوق پستی شماره ۱۹۸۷-۱۹۳۹۵ ارسال نمایند. به لحاظ برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده به درخواست‌ هايي كه پس از تاريخ‌ مقرر ارسال شود، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
ضروری است بر روي پاكت نامه رشته امتحانی (معماری- عمران- تاسیسات‌برقی- تاسیسات‌مکانیکی- شهرسازی- نقشه‌برداری- ترافیک) به صورت واضح درج گردد تا امکان جداسازی و طبقه‌بندی آنها مقدور شود.
لازم به ذکر است رسیدگی به سوالات حتی با درخواست یک نفر از شرکت‌کنندگان نیز انجام خواهد شد و بنابراین برای سهولت در رسیدگی‌ ها از ارسال مکرر درخواست‌ها جداً خودداری کنید.
بدیهی است پس از اعلام نتایج اولیه آزمون در آبان‌ ماه سال جاری، فرصت اعتراض مجدد به نتیجه آزمون نیز برای شرکت‌کنندگان منظور خواهد شد.
منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۰ شهریور ۰۱
65 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0