نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول

نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول

نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول ، در راستای اجرای ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بر روند اجرای پروژه‌های ساختمانی شهرستان نظارت می‌شود

کد خبر: 021024006 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ دی ۰۲ - ۱۱:۰۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول ، در راستای اجرای ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بر روند اجرای پروژه‌های ساختمانی شهرستان نظارت می‌شود

نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول

نیما رضایانی بیان کرد: استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول
سرپرست اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول بیان داشت؛
استمرار نظارت بر کارگاه‌های ساختمانی در علی آباد کتول
سرپرست اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول بیان کرد: در راستای اجرای ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بر روند اجرای پروژه‌های ساختمانی شهرستان نظارت می‌شود.
نیما رضایانی، سرپرست اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول افزود: طبق ماده ۳۵ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و دستور العمل وزارتی، نظارت بر چگونگی رعایت مقررات ملی ساختمان و قوانین شهرسازی و معماری به صورت جدی در شهرستان شروع شده است.
سرپرست اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول، از بازدید و بازرسی بازرسان نظارت عالیه سازمان نظام منهدسی از ساختمان‌های در حال ساخت این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای افزایش سرعت خدمت‌رسانی و تکریم ارباب رجوع، کارشناسان نظارت عالیه در شهرستان بر روند ساخت پروژه‌های ساختمانی اقدام می‌کنند.
وی با اشاره به روند فعالیت کارشناسان ماده ۳۵ ادامه داد: کارشناسان مربوطه با مراجعه به مراجع صدور پروانه و دریافت مدارک مربوط به پروانه‌های صادره از ساختمان‌های دردست احداث آن مرجع به صورت موردی بازدید به عمل می‌آورند که در صورت رویت تخلفات ساختمانی، موضوع تخلفات به مهندسین ناظر و مجری جهت اصلاح ابلاغ و همزمان طی نامه‌ای از مرجع صدور پروانه توقف ادامه عملیات ساختمانی وعدم صدور پایان کار تا رفع تخلف اعلام می‌گردد.
رضایانی گفت: در صورت‌ عدم اصلاح موارد، تخلف مهندسین مربوطه به شورای انتظامی ساختمان نظام مهندسی ساختمان معرفی می‌شوند و پایان کار برای آن ساختمان‌ها صادر نخواهد شد.
سرپرست اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول، با تاکید بر لزوم اجرای ماده ۳۵ و نظارت عالیه بر ساخت و سازهای شهری، ادامه داد: بدیهی است که این نظارت‌های جدی سبب ترویج اصول معماری و شهرسازی، اعتلای مهندسی استان، بالابردن کیفیت خدمات مهندسی و اجرای صحیح مقررات ملی ساختمان شود.
وی در خاتمه افزود: مردم شهرستان علی آباد کتول می‌توانند در صورت دارا بودن شکایات و انتقادات در مورد پروژه‌های ساختمانی شهرستان با مراجعه به اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول شکایات و انتقادات خود را ثبت کنند.
منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۴ دی ۰۲
540 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0