آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم

آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم

آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم ، بزرگ‌ترین منابع انرژی دنیا منابع انسانی است که در تعالی آن کوتاهی می‌کنیم

کد خبر: 020911011 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آذر ۰۲ - ۱۰:۲۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی ساختمان، آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم ، بزرگ‌ترین منابع انرژی دنیا منابع انسانی است که در تعالی آن کوتاهی می‌کنیم

آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم

آرش بخشی: درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان بیان کرد:
درک درستی از مهندس و مهندسی به جامعه تزریق نکردیم
آرش بخشی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان اظهار داشت: بزرگ‌ترین منابع انرژی دنیا منابع انسانی است که در تعالی آن کوتاهی می‌کنیم. درک درستی از مهندس و مهندسی در جامعه تزریق نکردیم و این خسران باعث شده در کنار اخلاق حرفه‌ای، جایگاه مهندسی فراموش گردد.
آرش بخشی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در مراسم افتتاح همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان با بیان اینکه تمدن در کنار کوه‌ها، جلگه‌ها، رودخانه‌ها به عنوان تمدن الهی شکل گرفته است، در کنار این تمدن الهی تمدن ثانویه‌ای تشکیل گردید که در آن راه‌ها و ساختمان‌ها را به یاد می‌آوریم، اما این تمدن دچار خسران، فرونشست و بی مدیریتی شده است، افزود: باید از خود بپرسیم چرا در سال‌های اخیر ساختمان فاخری تولید نمی‌شود؟ باید بپرسیم چرا ایده‌ای جدید برای جهانیان نداریم؟ این موضوع ناشی از درست استفاده نکردن از منابع انرژی است.
بخشی گفت: بزرگ‌ترین منابع انرژی دنیا منابع انسانی است که در تعالی آن کوتاهی می‌کنیم. درک درستی از مهندس و مهندسی در جامعه تزریق نکردیم و این خسران باعث شده در کنار اخلاق حرفه‌ای، جایگاه مهندسی فراموش شود.
به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، امیدوار هستم از این دست همایش‌ها بیشتر برگزار گردد تا بتوانیم منابع انرژی انسانی را مدیریت کنیم و به خود ببالیم که به عنوان مهندس می‌توانیم کارهای زیبا و فاخر ارائه دهیم.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۱ آذر ۰۲
134 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0