سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان مطرح کرد:

سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند

مجتبی حسینی بیان کرد: سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در حوزه بازرسی از مشترکین گاز خانگی و هفتاد نفر در حوزه گاز صنعتی خدمات ارائه میدهند.

کد خبر: 960923001 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ آذر ۹۶ - ۷:۳۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،مجتبی حسینی بیان کرد: سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در حوزه بازرسی از مشترکین گاز خانگی و هفتاد نفر در حوزه گاز صنعتی خدمات ارائه میدهند.سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند

سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند

سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند

سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی  گاز خانگی فعالیت میکنند

وی، ۴ شنبه در گردهمایی پیش گیری از گازگرفتگی که در سالن گردهمایی های شرکت گاز گلستان برگزار گردید، عنوان داشت: در سال هشتاد و دو تفاهم نامه ای میان نظام مهندسی و شرکت گاز استان شکل گرفت و خدمات مربوط به نظارت و بازرسی برای مشترکان گاز خانگی در دستور کار قرار گرفت، در راستای آن در سال نود مشترکین گاز صنعتی نیز به این تفاهم نامه اضافه شدند.
حسینی ادامه داد: اکنون سیصد نفر از مهندسین ما در حوزه نظارت و بازرسی گاز خانگی و هفتاد نفر در حوزه مشترکین گاز صنعتی در استان خدمات ارائه میدهند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان افزود: هم زمان با آغاز تفاهم نامه، کمیته نظارت عالیه گاز با حضور دستگاههای متولی، تشکیل و جلسات متعدد برگزار گردید و تا به حال رشد و ارتقاء خوبی را در این حوزه مشاهده کردیم.
وی تصریح کرد: عدم اجازه به شاغلین حرفه ای در حوزه صنعت ساختمان عواقب بدی دارد اگر به مهندسین اعتماد گردد و تصمیم گیری برای صنعت ساختمان حرفه ای باشد، شاهد استحکام سازه های خوب و پایدار خواهیم بود.

سیصد عضو نظام مهندسی گلستان در بازرسی گاز خانگی فعالیت میکنند


وی خاطر نشان کرد: کلاسهای متعدد مبحث هفده برای بازرسین گاز تشکیل گردید، صدور کارت شناسایی برای جوشکاران در کنار کارگاههای تئوری و عملی، تهیه کتابچه و بروشور راهنما و به روز رسانی آنها از دیگر اقدامات بود.
حسینی یاد آور شد: آخرین دستورالعملهای اجرایی به ادارات، نهادها و غیره در جهت پیشگیری ارائه و هم چنین نظارت و بازرسی بصورت تصادفی انجام میشود.
منبع : خبرگزاری مهر

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی برق طراحی اسفند ۹۵

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۳ آذر ۹۶
337 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0