تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر

تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر

تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر ، شد. در این دوره از مسابقات، کیومرث آقاشاهی مربیگری تیم نظام مهندسی و مهندس میثم طیبی سرپرستی این تیم را بر عهده داشتند

کد خبر: 011220007 تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ اسفند ۰۱ - ۶:۱۸ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر ، شد. در این دوره از مسابقات، کیومرث آقاشاهی مربیگری تیم نظام مهندسی و مهندس میثم طیبی سرپرستی این تیم را بر عهده داشتند

تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر

تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامی‌داشت دهه فجر
مسابقات ورزشی جام دهه فجر ویژه ادارات زیر مجموعه اداره راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در رشته والیبال برگزار گردید.
تیم والیبال سازمان نظام مهندسی در مسابقات ورزشی دهه فجر ویژه کارکنان ادارات زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز توانست با غلبه بر حریفان مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
در این مسابقات که با تلاش ادارات کل راه‌داری و راه و شهرسازی استان البرز، بمنظور ایجاد روحیه شور و نشاط و به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب برگزار گردید، تیم نظام مهندسی در اولین بازی خود با نتیجه ۲-۰ از سد تیم آزمایشگاه خاک البرز گذشت.
در بازی دوم تیم نظام مهندسی ساختمان استان البرز به مصاف تیم راه و شهرسازی البرز رفت که در خاتمه، تیم نظام مهندسی البرز با نتیجه ۲-۰ تیم راه و شهرسازی را مغلوب کرد.
در روز پایانی مسابقات نیز تیم نظام مهندسی به مصاف تیم قدرتمند راه‌داری رفت و طی یک بازی نفس گیر، تیم راهداری با نتیجه ۲-۰ مغلوب تیم نظام مهندسی شد و تیم نظام مهندسی فاتح مسابقات ۴ جانبه دهه فجر شد.
در این دوره از مسابقات، کیومرث آقاشاهی مربیگری تیم نظام مهندسی و مهندس میثم طیبی سرپرستی این تیم را بر عهده داشتند.
لازم به ذکر است مسابقات جام دهه فجر در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های فوتسال(ویژه آقایان)، والیبال، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و طناب کشی برگزار می‌ گردد.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۰ اسفند ۰۱
42 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0