زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه ،در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه بصورت سراسری برای همه رشته ‌ها بجز طراحی معماری خواهد بود. هم‌چنین امکان ویرایش اطلاعات برای ثبت‌نامی های اسفند نود و هشت نیز فراهم شده است

کد خبر: 990428001 تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ تیر ۹۹ - ۱:۰۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه ،در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه بصورت سراسری برای همه رشته ‌ها بجز طراحی معماری خواهد بود. هم‌چنین امکان ویرایش اطلاعات برای ثبت‌نامی های اسفند نود و هشت نیز فراهم شده است

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه
ثبت نام آزمون نظام مهندسی مهر نود و نه شروع شد و تا دهم تیرماه سال جاری ادامه خواهد داشت. بنابر اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در تاریخ سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه، در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه بصورت سراسری برای همه رشته ‌ها بجز طراحی معماری خواهد بود. هم‌چنین امکان ویرایش اطلاعات برای ثبت‌نامی های اسفند نود و هشت نیز فراهم شده است.
سرویس آموزش و آزمون برق نیوز، ثبت نام آزمون نظام مهندسی برای فارغ التحصیلان رشته ‌های مهندسی معماری، مهندسی عمران، تاسیسات مکانیک، تاسیسات برق، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک میباشد. بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته‌های تحصیلی اطلاعی از این آزمون ندارند. ما در این مقاله می‌خواهیم زمان (تاریخ) ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه و شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی را توضیح دهیم.
وزارت راه وشهرسازی در اجرای مواد ۱۱، ۲۱، ۲۶ و ۲۸ آیین نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به برگزاری آزمون‌ های ورود حرفه مهندسان در ۷ رشته مهندسی معماری در بخش ‌های (نظارت و اجرا)، عمران در بخش‌ های (نظارت، طراحی و اجرا)، تاسیسات برقی (طراحی ونظارت)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت) شهرسازی و نقشه برداری، برای پروانه اشتغال به کار در تاریخ‌ های سوم و چهارم مهرماه سال نود و نه، بطور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور اقدام می ‌نماید.
ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه و امکان ویرایش اطلاعات برای ثبت نامی های اسفند نود و هشت
ثبت نام آزمون نیمه دوم سال نود و نه: شنبه مورخ هفتم تیر تا روز ۳ شنبه دهم تیر
این آزمون در سوم و چهارم مهر ماه سال نود و نه برگزار خواهد شد.
شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه
ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه در سایت دفتر مقررات ملی ساخنمان انجام می شود. داوطلبینی که تمایل به ثبت نام در آزمون نظام مهندسی دارند کافی است کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنند. این نکته را بدانید که عضویت در نظام مهندسی استان و داشتن کد نظام مهندسی برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی مهر نود و نه اختیاری است.
شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی نود و نه
کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حق ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه را دارند، اما با شرایط متفاوت، بسته به رشته تحصیلی، شرایط تغییر می کند. بطور مثال فارغ التحصیلان کارشناسی باید حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی نود و نه داشته باشند که این موضوع باید به تایید نظام مهندسی استان بومی داوطلبان برسد.
هزینه ثبت تام برای همه رشته‌های مهندسی هشتاد هزار تومان است.
منبع: بازار کار

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۸ تیر ۹۹
189 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0