نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس

نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس

نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس ، اعلام شد. و سازمان نظام مهندسی معدن استان هیات مدیره جدید خود را شناخت

کد خبر: 021222001 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ اسفند ۰۲ - ۹:۰۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس ، اعلام شد. و سازمان نظام مهندسی معدن استان هیات مدیره جدید خود را شناخت

نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس

نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس
یک مسئول خبرداد؛
اعلام نتایج اولیه انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس
نماینده دستگاه نظارت (وزارت صنعت، معدن و تجارت) در انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن استان فارس بیان کرد: این انتخابات هم‌زمان با سراسر کشور، در روز دهم اسفند ماه در فارس برگزار شد و سازمان نظام مهندسی معدن استان هیات مدیره جدید خود را شناخت.
رضا افشاری با بیان اینکه از میان ۲۲ داوطلب شرکت در این دوره‌ی انتخابات، صلاحیت ۱۹ نفر از سوی هیات اجرایی انتخابات احراز شده است، افزود: در این دوره از انتخابات پنج عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن فارس برای ۳ سال انتخاب شدند.
وی ادامه داد: این هیئت مدیره متشکل از دو نفر در رشته مهندسی معدن یک نفر در رشته زمین شناسی، یک نفر در رشته متالورژی و یک نفر نیز در رشته نقشه برداری است.
افشاری ادامه داد: در این انتخابات که در محل اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان از ساعت ۹ تا ۱۸ برگزار شد از میان ۱۱۳۲ عضو دارای حق رای، ۵۹۹ نفر (۵۲.۹ درصد واجدین شرایط) در درانتخابات شرکت نمودند که تعداد شرکت کننده نسبت به انتخابات دور قبل از رشد ۱.۶۸ درصدی برخوردار بوده است.
در این دوره از انتخابات با توجه به وسعت استان و پراکندگی شهرستان انتخابات دردو شعبه، شعبه اصلی شیراز و شعبه فرعی شهرستان خرمبید برگزار گردید.
با توجه به شمارش آرا نتایج اولیه این انتخابات شامل پنج نفر عضو اصلی انتخابات و دو نفر عضو علی البدل به شرح ذیل اعلام می‌شود.
در رشته معدن محمد دوست فاطمه و محمد حسین شرافت، در رشته زمین‌شناسی مهرداد کریمی، در رشته نقشه برداری محمد حیدرنیا در رشته متالورزی مجید اسماعیل گوهری به عنوان اعضا اصلی هیات مدیره و مهرزاد روشن و علی‌رضا جوکاری شاسلطنه به عنوان اعضا علی البدل هیات مدیره معرفی شدند. مهندس افشاری اضافه نمود: که نتایج قطعی این انتخابات پس از بررسی شکایات رسیده تا پایان سال اعلام خواهد شد.
در حال حاضر سازمان نظام‌مهندسی معدن استان فارس بیش از دو هزار و هشتصد نفر عضو دارد که شامل ۹۰۹ نفر در رشته مهندسی معدن، یک‌هزار و ۶۱۳ نفر در رشته زمین‌شناسی، ۲۶۳ نفر در رشته نقشه‌برداری و ۲۷ نفر در رشته متالوژی است.
منبع: ایلنا

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۲ اسفند ۰۲
225 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0