تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی

تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی

تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی ، طبق بازدیدی که انجام گرفت از نظر کیفی و کمی آزمون دوره مهندسی در این دوره بسیار مناسب است

کد خبر: 020301004 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ خرداد ۰۲ - ۱۱:۵۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی ، طبق بازدیدی که انجام گرفت از نظر کیفی و کمی آزمون دوره مهندسی در این دوره بسیار مناسب است

تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی

تاثیر مثبت برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در افزایش کیفیت کاربردی نظام مهندسی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان بیان کرد: برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در رشد و افزایش کیفیت وضعیت کاربردی نظام مهندسی و فنی استان بسیار موثر است و باید برگزاری این آزمون‌ها در استان تثبیت گردد.
سید محمد شعاعی معاون عمرانی استاندار زنجان به برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در دانشگاه زنجان اشاره کرد و گفت: طبق بازدیدی که انجام گرفت از نظر کیفی و کمی آزمون دوره مهندسی در این دوره بسیار مناسب است.
شعاعی با بیان اینکه استقبال از آزمون ورود به حرفه مهندسی در این دوره بسیار مطلوب بوده است، ادامه داد: برگزاری چنین آزمون‌هایی مقدمه‌ای برای ارتقای فعالیت‌های مرتبط با ساخت و ساز در استان است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان افزود: یکی از مواردی که به رشد و ارتقای نظام فنی و مهندسی استان کمک می‌کند تعدد برگزاری این آزمون‌ها است و باید در طول سال برگزاری چنین آزمون‌هایی در استان تداوم و مستمر باشد.
وی گفت: به هر حال در مقاطعی برخی از متقاضیان موفق به شرکت در این آزمون‌ها نمی‌ شوند بنابراین می‌ توانند در بازه بسیار کم دوباره در چنین آزمون‌هایی شرکت کنند و هم‌چنین استرس‌ها کم شود بنابراین به برگزاری چنین دوره‌هایی باید توجه گردد.
وی، برگزاری چنین آزمون‌هایی را در رشد و افزایش کیفیت وضعیت کاربردی نظام مهندسی و فنی استان بسیار موثر دانست و افزود: برگزاری این آزمون در استان تثبیت گردد.
منبع: فارس

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱ خرداد ۰۲
74 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0