نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت

نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت

نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت  ، تا پایان دولت سیزدهم قطعاً ساخت ۲ ملیون واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن به اتمام می‌رسد

کد خبر: 020825007 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ آبان ۰۲ - ۹:۱۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت  ، تا پایان دولت سیزدهم قطعاً ساخت ۲ ملیون واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن به اتمام می‌رسد

نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت

نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است/ ساخت قطعی ۲ میلیون واحد تا پایان دولت
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه پروژه نهضت ملی مسکن در دنیا بی‌نظیر است، افزود: تا پایان دولت سیزدهم قطعاً ساخت ۲ ملیون واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن به اتمام می‌رسد.
حمزه شکیب در جمع خبرنگاران در سمنان گفت: سرعت پروژه‌های ساختمانی در کشورمان بیشتر زیاد است.
شکیب با بیان اینکه ساخت دو میلیون مسکن در دنیا بی‌نظیر است، گفت: در نهضت ملی مسکن حتماً ساخت بیش از دو میلیون مسکن به اتمام می‌رسد.
وی ادامه داد: بنابراین با روش‌های سنتی به این هدف نمی رسیم و باید به سمت فناوری‌های نوین برویم و این مهم با نقش‌آفرینی شرکت‌های دانش بنیان محقق می‌گردد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی با وزارت علوم در حال برنامه‌ریزی است تا به این هدف دست یابد، افزود: امیدوار هستیم که بتوانیم این فناوری‌های نوین را در سطح کشور پیاده سازی کنیم.
شکیب با اشاره به ضرورت استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین در امر اخداث ساختمان گفت: با توجه به توسعه‌ای که در ساخت‌و‌ساز داریم نیاز است تا با استفاده از ابزارهای روز به اهداف مدنظر دست یابیم.
وی با اشاره به نقش این سازمان در تحقق اهداف ساختمانی دولت، ادامه داد: سیاست‌گذاری و روش کار در اختیار وزارت راه و شهرسازی است، اما ما پیشنهاداتی برای افزایش کیفیت مسکن‌های احداثی در طرح ارائه کرده‌ایم.
وی افزود: کشور ما لرزه خیز است و قطعاً در معرض زلزله قرار می گیرد، بنابراین باید مسکن در اجرای طرح نهضت ملی طبق استانداردهای روز دنیا احداث گردد.
شکیب تصریح کرد: طراحی و اجرای مسکن بر اساس عملکرد ایمنی جانی مردم را تأمین می‌کند و قطعاً خسارت مالی را نیز کاهش می‌دهد.
وی با اشاره به رویکرد این سازمان در حوزه ساختمان افزود: در این دوره رویکرد افزایش مهارت اعضای تنظیم مهندس مدنظر است، چراکه سرعت پروژه های ساختمانی در کشور نسبت به سایر کشورهای دنیا بسیار زیادی است.
وی گفت: در راستای هدف مهارت افزایی اعضای سازمان نظام مهندسی، در استان‌های مختلف همایش‌های متعددی را برگزار می‌کنیم و تلاش داریم در بازه دو ساله به هدف افزایش مهارت اعضای نظام مهندسی و به روز کردن آنان دست یابیم.
منبع: خبرگزاری تسنیم

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۵ آبان ۰۲
54 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0