شورای مرکزی:

معرفی گزینه نهایی ریاست شواری مرکزی نظام مهندسی به رئیس جمهوری/ جایگزین ترکان هفته آینده منصوب می شود

ر حالی وزیر راه از معرفی سه عضو شورای مرکزینظام مهندسی به رئیس جمهوری برای ریاست بر این سازمان خبر داده بود که شنیده ها حاکی از معرفی تنها یک عضو یعنی فرج الله رجبی دارد. احتمالا هفته آینده رئیس جمهوری رجبی را جایگزین اکبر ترکان خواهد کرد.

کد خبر: 3269 تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آذر ۹۵ - ۸:۵۶ ق.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،در حالی وزیر راه از معرفی سه عضو شورای مرکزینظام مهندسی به رئیس جمهوری برای ریاست بر این سازمان خبر داده بود که شنیده ها حاکی از معرفی تنها یک عضو یعنی فرج الله رجبی دارد. احتمالا هفته آینده رئیس جمهوری رجبی را جایگزین اکبر ترکان خواهد کرد. معرفی گزینه نهایی ریاست شواری مرکزی به رئیس جمهوری

معرفی گزینه نهایی ریاست شواری مرکزی به رئیس جمهوری

معرفی گزینه نهایی ریاست شواری مرکزی

معرفی گزینه نهایی ریاست شواری مرکزی به رئیس جمهوری

تیرماه امسال با حضور وزیر راه و شهرسازی،معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و اکبر ترکان رئیس سازمان نطام مهندسی ساختمان کشور هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی  ساختمان کشور برگزار شد.
حدود ۵ ماه بعد یعنی اوایل ماه جاری وزیر راه و شهرسازی ۳۲ نفر از اعضای اصلی و علی البدل هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان را به تفکیک هفت رشته عمران، نقشه برداری، ترافیک، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، معماری و شهرسازی منصوب کرد.
پس از آن وزیر راه و شهرسازی ۱۳ آذرماه سال جاری و در حاشیه نخستین نشست اعضای شورای مرکزی دوره هفتم سازمان های نظام مهندسیساختمان کشور از معرفی ۳ عضو شورای مرکزی برای تصدی ریاست سازمان نظام مهندسی   ساختمانکشور به رئیس جمهوری خبر داده و گفته بود: از میان ۶۴ نفر منتخب هیئت مدیره ها در مجمع عمومی ۳۲ نفر را بر اساس مسئولیت قانونی وزیر راه و شهرسازی انتخاب کردم که ۲۵ نفر از آنها عضو اصلی و ۷ نفر عضو علی البدل هستند.
آخوندی با اشاره به معرفی سه نفر از اعضا برای تصدی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به به رئیس جمهوری افزود: سه محور اصلی انضباط شهری، کنترل ساختمان با رعایت مقررات ملی ساختمان و مقررات شهرسازی و مسئولیت و اختیاران مهندسان است باید مورد توجه حرفه مندان و جامعه مهندسی کشور قرار گیرد.

منبع: اتحادیه طلا

 

 

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۶ آذر ۹۵
603 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0