جلسه کارگروه تخصصی استانداردسازی:

مهمترین و اصلی ترین سازمانی که می تواند استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد را ترویج دهد، سازمان نظام مهندسی ساختمان است

شاپور پولادی در دومین جلسه کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات بر دقت نظر ناظرین فنی در استفاده از مصالح استاندارد تأکید و اظهار داشت: تأیید مصالح غیراستاندارد موجبات تولید بیشتر آنها را فراهم می سازد.

کد خبر: 3499 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۹۵ - ۱:۵۸ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)شاپور پولادی در دومین جلسه کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات بر دقت نظر ناظرین فنی در استفاده از مصالحاستاندارد تأکید و اظهار داشت: تأیید مصالح غیراستاندارد موجبات تولید بیشتر آنها را فراهم می سازد.نظام مهندسی  مهمترین و اصلی ترین سازمان ترویج مصالح استاندارد

نظام مهندسی مهمترین و اصلی ترین سازمان ترویج مصالح استاندارد

سازمان ترویج مصالح استاندارد

نظام مهندسی مهمترین و اصلی ترین سازمان ترویج مصالح استاندارد

وی خواستار همکاری سازمان نظام مهندسی در راستای استانداردسازی مصالح ساختمانی شد و ابراز داشت: مهمترین و اصلی ترین سازمانی که می تواند استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد را ترویج دهد، سازمان نظام مهندسی ساختمان است.
پولادی در خصوص گلایه از برخی مصوبات مغایر با اصول فنی شوراهای اسلامی گفت: مصوبات شوراهای اسلامی چنانچه با ضوابط فنی مغایرت داشته یاشد، قابلیت اجرا ندارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام در خصوص استاندارد سازی شهربازی ها ابراز داشت: باتوجه به حساسیت حفظ سلامت کودکان به عنوان آینده سازان جامعه، هیچ وسیله غیراستاندارد در شهربازی های سطح استاننباید وجود داشته باشد و دستگاههای متولی در این زمینه بایستی مرّ قانون را اعمال نمایند.
وی در این زمینه اضافه کرد: اگر وسایل بازی استاندارد نیستند باید با واحدهای تولید کننده و در صورت عدم رعایت استاندارد در مراحل نصب و بهره برداری، بایستی با بهره برداران برخورد شود.

نظام مهندسی مهمترین و اصلی ترین سازمان ترویج مصالح استاندارد

منبع: برنا نیوز

 

 

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۰ آذر ۹۵
540 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0