ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور در ارومیه معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کل کشور

معاونت وزیر راه و شهرسازی و ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور وارد ارومیه شدند

معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کل کشور ساعاتی قبل وارد محل برگزاری همایش بیستم سازمانهای نظام مهندسی در ارومیه شدند.

کد خبر: 960420020 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ - ۵:۰۲ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (https://www.akhbarmohandesi.ir)، معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کل کشور ساعاتی قبل وارد محل برگزاری همایش بیستم سازمانهای نظام مهندسی در ارومیه شدند.ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور در ارومیه

 

ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور در ارومیه

ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور در ارومیه

حامد مظاهریان یکی از میهمانان ویژه بیستمین همایش هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان است که امشب با برگزاری دویست و شانزدهمین نشست شورای مرکزی بمیزبانی ارومیه شروع می شود.
در نشست دویست و شانزدهم شورای مرکزی که با حضور اعضای اصلی و علی البدل برگزار خواهد شد، گزارشی از امور جاری، تصویب نامه نظام نامه جامع استانها و خط و مشی عمومی ارائه خواهد گردید.
همایش سالانه نظام مهندسی ساختمان هر ساله طبق ماده نوزده قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان برگزار میشود.
هیئت عمومی این همایش از اعضای اصلی هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی استان های مختلف کشور هستند که برای هماهنگی بیش تر هر سال یک بار در تیر ماه تشکیل جلسه داده و در مورد ترازنامه شورای مرکزی، خط ‌مشی عمومی و پیشنهادی شورای مرکزی، ضوابط و مقررات نظام‌ نامه ‌های پیشنهادی اداری و استخدامی مربوط بشورای مرکزی و نظام‌ نامه ‌های داخلی بحث و تبادل نظر میکنند.


بمنظور افزایش سطح کیفی این اجلاس، کمیسیونها در شورای مرکزی و در تهران تشکیل نشست داده و مصوبات خود را به این اجلاس آورده اند که در صحن عمومی بتصویب برسد.
ارائه گزارش سالانه شورای مرکزی، عملکرد نظام ‌مهندسی استانی، بدست آوردن اطلاع از فعالیتها، وضعیت و مشکلات نظام ‌مهندسی استانها، گرفتن تصمیم مناسب در مورد تنظیم روابط بین نظام‌مهندسی استانها ، همکاری با شهرداریها و مراجع دولتی و عمومی و در نهایت بررسی و تصویب دیگر ضوابط و مقررات نظام‌ نامه‌ ها و پیشنهاد‌ها از دیگر برنامه های این همایش است.
همایش بیستم صبح فردا نیز با برگزاری جلسه هیئت عمومی در نوبت صبح و مراسم رسمی، با حضور مقامات کشوری در نوبت بعدازظهر ادامه خواهد یافت و صبح پنج شنبه هم با برگزاری آئین اختتامیه پرونده همایش بیستم در ارومیه بسته خواهد شد.
منبع : خبر آنلاین

 

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی برق شهریور ۹۵

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۰ تیر ۹۶
836 بازدید
یک نظر
امتیاز به این خبر:
0 0