شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان

شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان

شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان ، نمایشگاه صنعت ساختمان، محلی برای معرفی بهترین های این صنعت پویا است

کد خبر: 000904001 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۰۰ - ۸:۱۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان ، نمایشگاه صنعت ساختمان، محلی برای معرفی بهترین های این صنعت پویا است

شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان

شروع به کار بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان خوزستان
بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان شروع به کار کرد
با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی خوزستان، ۳ شنبه دوم آذرماه در اهواز افتتاح گردید.
کورش خواجوی در حاشیه افتتاح بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان، بیان داشت: نمایشگاه صنعت ساختمان، محلی برای معرفی بهترین های این صنعت پویا است. این نمایشگاه جایگاه ارائه و معرفی محصولاتی است که از شاخصهای استاندارد و رعایت کیفیت برخوردار هستند.
خواجوی ادامه داد: این نمایشگاه محلی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین صنعت و انتقال فناوری در بخش ساختمان است.
وی اظهار داشت: مشارکت گسترده فعالان عرصه ساخت و ساز در این نمایشگاه باعث می گردد تا توانمندی های واحدها و بنگاه های مختلف تولیدی به معرض نمایش گذاشته شود و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان تصریح کرد: در بازدید از نمایشگاه ۹۰ شرکت از استانهای مختلف مشاهده شد که فرصت مناسبی برای تبادل نقطه نظرات تولیدکنندگان و مشتریان است و این تبادل نظر و حضور پررنگ موجب ارتقاء آگاهی شهروندان و شناخت بیشتر آن ها از محصولات و مصالح ساختمانی را فراهم خواهد کرد.
خواجوی گفت: رونق صنعت ساختمان تأثیر چشم‌گیری در درآمد تولید ناخالص داخلی کشور و از سوی دیگر به کارگیری نیروی عظیم فنی و مهندسی استان را به دنبال خواهد داشت.
بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان از، دوم آذرماه تا ۵ آذرماه دایر است و علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز مراجعه کنند. در این نمایشگاه ۹۰ شرکت از استانهای مختلف حضور دارند و دستاوردهای خود را در عرصه های مختلف حوزه ساختمان ارائه کرده اند.
منبع: ایسنا

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۴ آذر ۰۰
35 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0