استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل میر محمد سید هاشمی خبر داد:

استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد: ساخت و سازها در استان اردبیل در مسیر استانداردسازی و استفاده از مصالح و نیروهای فنی با کیفیت حرکت می‌ کند.

کد خبر: 960911015 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آذر ۹۶ - ۱۲:۰۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،  ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد: ساخت و سازها در استان اردبیل در مسیر استانداردسازی و استفاده از مصالح و نیروهای فنی با کیفیت حرکت می‌ کند.استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل

استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل

استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل

استاندارد سازی ساخت و سازها در  اردبیل

وی قبل از ظهر امروز در نشست وضعیت ساخت و سازهای اردبیل گفت: ساخت و ساز استان اردبیل در مسیر استانداردسازی و استفاده از مصالح و نیروهای فنی با کیفیت در حرکت است و توسط سازمان‌ های مرتبط فرهنگ‌ سازی می ‌گردد.
هاشمی با بیان اینکه رعایت اصول شهرسازی نیازمند مدیریت واحد شهری است ادامه داد: در ساخت و سازهایی که جامعه مهندسین ساختمانی نقش نظارتی داشته ‌اند، کاهش هزینه ساخت، صرفه ‌جویی در مصرف انرژی و مقاومت در مقابل بلایای طبیعی را شاهد بوده‌ ایم.
وی افزود: ساخت و ساز استان اردبیل در مسیر استاندارد سازی و استفاده از مصالح و نیروهای فنی با کیفیت در حرکت است و توسط سازمان‌ های مرتبط فرهنگ‌ سازی می شود که در این زمینه رسانه ‌ها هم باید نقش خود را نشان دهند.

استاندارد سازی ساخت و سازها در اردبیل

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل تصریح کرد: ناظران و مجریان ذیصلاح حقیقی و حقوقی سازمان در ساخت و ساز اردبیل نقش مهمی ایفا می‌ کنند و در حفظ و حراست از سرمایه‌ های ملی و مردمی، امین سازندگان هستند که در بررسی مسائل مرتبط با بلایای طبیعی و حوادث، باید اظهارنظرهای کارشناسی ارائه گردیده و به آیتم ‌های تخصصی اتفافات توجه و سپس نتیجه ‌گیری گردد.
هاشمی یاد اور شد: در رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان بخصوص بهینه ‌سازی مصارف انرژی، جدیت و همکاری همگان لازم است که نهایتا موجب آرامش و امنیت خانواده ‌ها می ‌شود که این موضوع برای ما دارای اهمیت زیادی است و باید مورد توجه واقع گردد تا بتوانیم شاهد ارتقای سطح ایمنی ساخت و سازها باشیم.
منبع : تسنیم

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

راهنمای مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان pdf

مهندسین نیوز
۱۱ آذر ۹۶
158 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0