استان مازندران:

سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران: نهاد های مرتبط در مهندسی ساختمان جزیره ای عمل می کنند

محمودآباد- رئیس سازمان نظام مهندسیساختمان مازندران مهمترین مشکل در رعایت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان را جزیره ای عمل کردن نهادهای مرتبط خواند و خواستار وحدت رویه و ایجاد انسجام در اجرای این سه مبحث شد.

کد خبر: 3770 تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ دی ۹۵ - ۱۲:۱۴ ب.ظ
به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،محمودآباد- رئیس سازمان نظام مهندسیساختمان مازندران مهمترین مشکل در رعایت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان را جزیره ای عمل کردن نهادهای مرتبط خواند و خواستار وحدت رویه و ایجاد انسجام در اجرای این سه مبحث شد.نهاد مرتبط در مهندسی ساختمان جزیره ای عمل می کنند

نهاد مرتبط در مهندسی ساختمان جزیره ای عمل می کنند

نهاد مرتبط در مهندسی ساختمان

نهاد مرتبط در مهندسی ساختمان جزیره ای عمل می کنند

مهران فرصت صبح یکشنبه در «نخستین همایش ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان» در مجتمع نفت محمودآباد افزود: سازمان نظام مهندسی  مقیّد به رعایت مقررات ملی ساختمان بوده و همیشه توجه ویژه ای به اجرای مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان داشته است.
وی کاهش آمار مرگ و میر و نقص عضو کارگران در صنعت ساختمان را مهم خواند و یادآور شد: ۱۷ هزار کارگر و ۱۰هزار مهندس ساختمانی، کلاس های آموزشی ارتقا ایمنی را طی کردند.
رئیس سازمان نظام مهندسی  ساختمانمازندران به حضور ۷۰۰ مهندس ساختمان از ۳۱ سازمان نظام مهندسی کشور در این همایش ملی اشاره کرد و گفت: تعداد ۱۰۶ مقاله از سراسر کشور توسط دبیرخانه این همایش دریافت گردید.
گفتنی است: «کنفرانس ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان» در مجتمع نفت محمودآباد در حال برگزاری بوده و تا ۶ دی ماه ادامه دارد.

نهاد مرتبط در مهندسی ساختمان جزیره ای عمل می کنند

منبع: قدس آنلاین

 

 

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۵ دی ۹۵
469 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0