در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم

در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم

در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم ، اینکه صد و بیست درصد افزایش تعرفه داشته باشیم اقدام و راهبرد درستی نیست

کد خبر: 010413006 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ تیر ۰۱ - ۱۱:۲۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی، در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم ، اینکه صد و بیست درصد افزایش تعرفه داشته باشیم اقدام و راهبرد درستی نیست

در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم

در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد:
در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم
رحمت‌الله فیروزی افزود: روشن است که در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم، به نحوی که همسانی و هماهنگی در آن وجود داشته باشد.
رحمت‌الله فیروزی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در رابطه با افزایش صد و بیست و دو درصدی تعرفه نظام مهندسی و لزوم بازنگری در تعرفه‌های آن بیان کرد: ما در همه امور باید دارای نظم و انضباطی باشیم، بنابراین رسیدگی به نظام صنفی کشور نیز باید شرایط مطلوبی داشته باشد.
وی با بیان اینکه بعضا شنیده می‌ شود که اخیرا نرخ‌ های بالایی در این حوزه در نظر گرفته شده است، ادامه داد: در این شرایط ورود دستگاه ناظر دولت با مطالعه، هماهنگی و یکپارچگی اقدام متناسبی به نظر می‌رسد.
فیروزی در پاسخ به این پرسش که در نظر گرفتن تعرفه‌ های نظام مهندسی باید ثابت باشد یا اینکه نرخ‌ آن طفع قیمت تمام شده مسکن مشخص گردد؟ گفت: همه این موضوعات در حوزه‌ های با هم مرتبط هستند و در مجموع و در کنار هم، شرایط اقتصادی کشور را رقم می‌ زنند؛ اما آنچه مهم است این است شرایط اعتدال و انصاف در نظر گرفت. هم‌چنین باید به سطح پذیرش جامعه نیز دقت کنیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی در بعضی از بخش‌ ها شاهد افراط و تفریط هستیم اما روشن است که در مورد تعیین تعرفه نظام مهندسی نیازمند کار کارشناسی دقیق هستیم، به نحوی که همسانی و هماهنگی در آن وجود داشته باشد.
فیروزی ادامه داد: اینکه صد و بیست درصد افزایش تعرفه داشته باشیم اقدام و راهبرد درستی نیست؛ اما اگر تعرفه‌ های نظام مهندسی با توجه به قیمت تمام شده مسکن مشخص گردند، منعی ندارد و منطقی به نظر می‌رسد.
عضو کمیسیون عمران مجلس در خاتمه ضمن تشکر از اینکه صدای جمهوری اسلامی به دغدغه‌ های این چنینی می‌پردزاد، گفت: امید است در همه بخش‌ های جامعه با تلاش و اقدام جهادی، بار و فشار کمتر بر مردم به ویژه اقشار جامعه تحمیل شود؛ نکته مهم‌تر آن است که کیفیت و استحکام کارشناسی‌ های صورت گرفته باید مورد دقت بیشتری قرار بگیرند.
منبع: خبرگزاری آنا

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۳ تیر ۰۱
84 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0