تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است

تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است

تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است ، وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و روسای سازمان استان ها دیدار کرد

کد خبر: 011116005 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ بهمن ۰۱ - ۱۰:۰۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است ، وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و روسای سازمان استان ها دیدار کرد

تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است

تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است
دیدار وزیر راه و شهرسازی با اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و روسای سازمان استان ها
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با اعضای شورای مرکزی سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان کشور و جمعی از روسای سازمان استان ها، اولویت این وزارت خانه را رشد تولید مسکن براساس نیاز و قانون مصوب عنوان کرد و از تشکیل کمیته پنج نفره برای پی‌گیری مطالبات سازمان‌ های نظام مهندسی خبر داد.
مهرداد بذرپاش بعد از ارائه گزارش اعضای سازمان‌ های نظام مهندسی ساختمان و بیان برخی مشکلات در مورد افزایش تعرفه خدمات مهندسی، تجدیدنظر در بخشنامه تعارض منافع و… بیان کرد: سازمان‌ های نظام مهندسی ساختمان بعنوان یکی از تشکل‌های مهم کشور و جزو بهترین مشاوران برای مجموعه وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح‌ های مهمی همچون نهضت ملی مسکن به شمار می‌روند.
وی با تاکید بر اینکه عملکرد سازمان‌نظام مهندسی ساختمان بطور مستقیم بر زندگی و سرپناه مردم تاثیر دارد بر تغییر نگاه راهبردی در تعامل با سازمان‌ تاکید کرد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان را شریک راهبردی ومشاور خود برای ارایه خدمات بهتر به مردم در حوزه ساخت و ساز می‌ داند. بنابراین به دنبال ارتقای سطح همکاری و تعامل با این سازمان‌ هستیم.
وی با تاکید بر برگزاری نشست‌ های مشترک دوره ای منظم مدیران وزارتخانه با سازمان نظام مهندسی ساختمان، گفت: از آنجایی که امنیت زندگی مردم در خانه هایشان تا حد زیادی به عملکرد سازمان‌ نظام مهندسی و نظارت درست و دقیق اعضای آن وابسته است، داشتن نگاه استراتژیک و هم‌چنین تصویرسازی صحیح از این سازمان باید در اولویت برنامه‌های پیش رو باشد.
بذرپاش با استقبال از پیشنهاد تقویت همکاری‌ ها با سازمان‌ های نظام مهندسی، گفت: تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است.
وی تصریح کرد: هر چقدر تولید مسکن در نوسازی بافت‌ های فرسوده و اراضی تخصیصی و در کل ساخت مسکن رشد یابد بازار برای فعالیت اعضای گسترده این سازمان فراهم تر خواهد شد پس همه بدانیم رشد تولید مسکن با ابزارهای مختلف جز اولویت‌های اساسی باید باشد.
وی از تشکیل کمیته پنج نفره پی‌گیری مطالبات سازمان‌ های نظام مهندسی خبر داد و گفت: تشکیل کمیته ویژه حقوقی برای پی‌گیری مطالبات مورد توجه قرار بگیرد و در اسرع وقت این کمیته تشکیل و پی‌گیری ها را شروع کند.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۶ بهمن ۰۱
119 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0