برگزاری سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی فریدون بهلول

برگزاری سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی

فریدون بهلول نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، بیان کرد: ساختمان سرمایه ملی است و آن چه که مهندسین بنا میکنند، خانه ای امن و مقاوم با تکنولوژی نوین صنعت ساختمان میباشد.

کد خبر: 961123013 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ - ۶:۲۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز-مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی،فریدون بهلول نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، بیان کرد: ساختمان سرمایه ملی است و آن چه که مهندسین بنا میکنند، خانه ای امن و مقاوم با تکنولوژی نوین صنعت ساختمان میباشد.

برگزاری سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی

سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش  نویسی برگزار گردید

وی، روز ۲ شنبه ۲۳ بهمن ماه امسال در سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی که در هتل پردیسان برگزار گردید، ادامه داد: استان خراسان رضوی رتبه اول اشتغال را در میان دیگر حرفه ها در بخش ساختمان دارد، به روایتی حدود هفتصد حرفه مرتبط با ساخت و ساز است.
بهلول افزود: سالانه بطور متوسط چهار میلیون مترمربع ساخت و ساز به ارزش چهار هزار میلیارد تومان انجام میشود، که بیش تر از بودجه برخی از وزارت خانه هاست.
نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی خاطر نشان ساخت:در قبال هر آن چه که میسازیم مسئول هستم، دقت کنیم که در مقابل ساخت و سازها، مهندسین طراح، ناظر و مجری همه مسئول اند و در این راه باید ضمن استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و دارای استاندارد از اشخاص مورد صلاحیت در ساخت بناها استفاده کنیم و قوانین ضوابط و مقررات ملی ساختمان را سرلوحه کارمان قرار دهیم و دانش و تجربیات مان را بروز کرده، از دوره‌ های آموزشی بهره کافی را ببریم، تا خانه‌ ای امن بسازیم و در اختیار هموطنانمان قرار داده تا آسوده خاطر از آن استفاده کنند.

برگزاری سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی

وی در خاتمه اظهارات خود یاد آور شد: گزارش نویسی و آشنایی با حقوق مهندسی برای افزایش دانش مهندسان خیلی مفید و آموزنده است، این مهم با استفاده از مدرسان ارزشمندی مانند دکتر محمدیان مدرس این دوره موثرتر خواهد بود.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۳ بهمن ۹۶
410 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0