یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم

یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم

یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم ، مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تشکیل شد. مقرر شد در مورد مصوبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ هیات 4 نفره استان با دبیرخانه آن هیات محترم مکاتبه شود

کد خبر: 030309004 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ خرداد ۰۳ - ۵:۳۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم ، مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تشکیل شد. مقرر شد در مورد مصوبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ هیات ۴ نفره استان با دبیرخانه آن هیات محترم مکاتبه شود

یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم

یکصد و هشتاد و یکمین و یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم
یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیات مدیره دوره نهم، مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تشکیل شد:
۱- در بازنگری مصوبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ هیات مدیره که به پیشنهاد اداره کل بازرسی استان مازندران، پیشنهاد کارگروه تنسیق خدمات مهندسی مطرح و مقرر شد، بعد از اخذ نظر مشاور حقوقی سازمان در جلسه آتی هیات مدیره مطرح شود.
۲- مقرر شد در مورد مصوبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ هیات ۴ نفره استان با دبیرخانه آن هیات محترم مکاتبه شود.
یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم، مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تشکیل شد:
۱. شیوه نامه تنسیق خدمات آزمایشگاهی بتن پروژه‌های ساختمانی در جلسه هیات مدیره مطرح و مقرر شد، با اعمال مفاد نامه شماره ۵۴۰۴۷/ش م مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ شورای مرکزی و اصلاحات موارد ذکر شده در جلسه اجرایی شود.
۲. مقرر گردید، احکام روسا و نواب رئیس هیات‌های اجرایی (دفاتری که در آن‌ها انتخابات برگزار گردید) تا پایان اسفند ۱۴۰۳ تمدید شود.
۳. با استعفای محمد آزادی کناری موافقت شد.
۴. سرپرستان دفاتر نور، گلوگاه، سوادکوه شمالی، سوادکوه، جویبار، بهشهر، امیرکلا و آمل در سمت خویش ابقا شدند.
۵. مقرر گردید، سینا امیدواری مدیر اجرایی دفتر فریدونکنار تا اطلاع ثانوی به‌عنوان سرپرست دفتر نمایندگی فریدونکنار انجام وظیفه نماید.
۶. مقرر گردید، کامران شکرایی مدیر اجرایی دفتر قائمشهر تا اطلاع ثانوی به‌عنوان سرپرست دفتر نمایندگی قائمشهر انجام وظیفه کند.
۷. مقرر گردید، روجا شهابی مدیر اجرایی دفتر بابل تا اطلاع ثانوی به‌عنوان سرپرست دفتر نمایندگی بابل انجام وظیفه کند.
۸. پروژه‌هایی که تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ثبت موقت شده و حداقل دارای پرداختی سهم سازمان (سهم همه طراحان یا بیشتر) و فیش واریزی ثبت شده در نرم افزار باشند هم‌چنان با تعرفه ۱۴۰۲ ادامه یابند، مشروط به اینکه تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ تسویه حساب نهایی شده و خروجی صادر شود. ضمنا پروژه‌هایی که مشمول مطالعات ژئوتکنیک در بازه فوق می‌شوند با اخذ تعهد از شرکت آزمایشگاه، طراح و مالک تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ خروجی‌شان تحویل گردد.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۹ خرداد ۰۳
147 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0