انعقاد تفاهم‌نامه همکاری

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان‌جنوبی ,

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان منعقد شد.

کد خبر: 960427013 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶ - ۱۲:۲۷ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (https://www.akhbarmohandesi.ir)، به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای گلستان تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان در پارک علم‌وفناوری منعقد شد.تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

سازمان نظام صنفی رایانه ای گلستان

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک ‌علم‌وفناوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

بتول مهرشاد، نماینده و ناظر معرفی شده از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در این جلسه گفت: این  تفاهم‌نامه به منظور حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان منعقد می‌شود.
 وی افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که متولی نظم‌بخشی به فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات است، از سال ۹۱ در استان تشکیل شد.
عضو هیئت‌مدیره فعلی نظام صنفی رایانه‌ای خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در این سازمان مردم‌نهاد، مطالبات شرکت‌های دانش‌بنیان به صورت جمعی پیگیری می‌شود، اظهار کرد: از تمام فعالین حوزه IT دعوت می‌شود که به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان درآیند.
محمدعلی ناصری رئیس پارک علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه بیان کرد: در راستای نیل به اهداف بلندمدت چشم‌انداز توسعه فناوری کشور و بهره‌گیری از تخصص شرکت‌های بومی استان و در راستای حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان با محوریت فناوری اطلاعات و رایانه و نیز رشد کمی و کیفی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای طبق آیین‌نامه مصوب هیأت دولت، این توافق‌نامه بین پارک علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان منعقد می‌شود.
ناصری افزود: طی این  تفاهم‌نامه، یک دفترکاری، از سوی پارک علم‌وفناوری در اختیار پایگاه تخصصی همکار، قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: پایگاه تخصصی همکار در استان به میزان ۳۰درصد تخفیف(درصد متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور) برای حق ورودیه شرکت‌های وابسته دارای معرفی نامه از پارک درنظر می‌گیرد.
رئیس پارک علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی بیان کرد: پرداخت حق عضویت سالیانه به عهده شرکت وابسته است و پارک هیچ مسئولیتی در قبال حمایت مالی در این بخش ندارد.
ناصری یادآور شد: این توافق‌نامه که مشتمل بر یک مقدمه ۱۰ ماده و ۲ تبصره در دو نسخه هم ارزش است از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۶ لازم‌الاجرا است و به مدت دوسال دارای اعتبار است و تمدید آن پس از پایان مدت با توافق طرفین امکان‌پذیر است.
منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۷ تیر ۹۶
578 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0