تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه

تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه

تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه، در راستای ارتباط و تعاملات دوسویه و کاهش بروکراسی‌ های اداری در حوزه ساخت و ساز تفاهم‌نامه همکاری امضا شد

کد خبر: 000313001 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۰۰ - ۸:۵۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه، در راستای ارتباط و تعاملات دوسویه و کاهش بروکراسی‌ های اداری در حوزه ساخت و ساز تفاهم‌نامه همکاری امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه

تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه
سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه در راستای ارتباط و تعاملات دوسویه و کاهش بروکراسی‌ های اداری در حوزه ساخت و ساز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
امیرحسین مرادزاده رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی و مجید آقازاده شهردار ارومیه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
طبق این تفاهم ‌نامه قرار است در راستای تعامل و همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه با سازمان نظام مهندسی ساختمان در جهت تعامل دوسویه و برقراری ارتباط سیستمی هوشمند، کاهش کاغد و بروکراسی اداری، سامانه‌ های دو سازمان ارتباط و فرآیندهای فی‌مابین شهرداری و نظام مهندسی ساختمان الکترونیکی گردد.
هم‌چنین قرار است، فرآیند صدور دستور تهیه نقشه، صدور شناسنامه فنی ملکی و پایان کار ساختمانی، هم‌چنین استعلامات و مکاتبات و گزارش های خلافی خلافی نیز الکترونیکی گردد.
علاوه بر این توسعه خدمات غیرحضوری به شهروندان، بهینه ‌سازی فرآیندها و تسریع در ارائه خدمات، ایجاد سایت اطلاع رسانی مشترک برای اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان از آخرین ضوابط و دستورالعمل ‌ها نیز از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.
بر این اساس مدت زمان تفاهم نامه دو ساله است و این اتفاق می‌تواند در جهت تسریع در روند بروکراسی اداری تاثیرگذار باشد.
منبع: خبر آنلاین

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۳ خرداد ۰۰
123 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0