سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم

تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم

تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم ، در راستای شکوفایی استعدادها و محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف امضا شد

کد خبر: 000314001 تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ خرداد ۰۰ - ۶:۰۸ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم ، در راستای شکوفایی استعدادها و محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف امضا شد

تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان
در راستای شکوفایی استعدادها و محرومیت‌زدایی صورت گرفت؛
امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان نظام مهندسی استان قم
دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان در راستای شکوفایی استعدادها و محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف تفاهم‌نامه امضا کردند.
تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان در راستای شکوفایی استعدادها و محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف استان قم و تحقق برنامه ‌های سال مانند حمایت از تولید، مهیاسازی زمینه‌های آموزش و اقتصاد بخش کشاورزی و دامداری، از بین بردن موانع پیشبرد اهداف اقتصادی و ارتقای صنعت دانش اقشار مختلف جامعه منعقد گردید.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه بیان داشت: این دانشگاه باید دانشگاه اجتماعی و کارآفرین باشد و برای رسیدن به این مهم به برنامه‌ریزی و تقویت مراکز رشد واحدهای فناور نیاز داریم.
حجت‌الاسلام حسن خیری با عنوان اینکه هسته‌های فناور و سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی قم در حال شکل‌گیری است از اجرای طرح پویش با هدف ارتباط دانشجویان با بخش صنعت خبر داد و گفت: طرح پویش دانشجویان را براساس رشته‌های تحصیلی آنان با بخش صنعت ارتباط می‌دهد و امیدواریم با اجرای طرح پویش زمینه اشتغال دائم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قم ایجاد گردد.
خیری با عنوان اینکه تلاش دانشگاه آزاد اسلامی قم بر اجرای موفق طرح پویش است، ادامه داد: فراهم کردن بسترهای مناسب برای کارآفرینی دانشجویان هدف ماست، بنابراین باید کارگروه‌هایی با هدف استفاده از ظرفیت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان قم تشکیل گردد.
وی ادامه داد: باید با انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان‌ ها و ادارات مختلف قم از ظرفیت این استان برای رسیدن به اهداف دانشگاه استفاده کنیم.
اجرای طرح پویش، تقویت سراهای نوآوری و ایجاد خانه خلّاق
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی قم رشته‌های مرتبط با آمایش سرزمینی را در قم ایجاد می‌کند، تصریح کرد: برخی هنرهای فراموش شده که برای دانشجویان اشتغال ایجاد می‌کند در معاونت آموزش‌های مهارتی و عمومی واحد قم در حال شکل‌گیری است.
خیری افزود: اجرای طرح پویش، تقویت سراهای نوآوری و ایجاد خانه خلّاق به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قم در حال انجام است و امیدواریم از ظرفیت‌های کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها برای اجرای طرح پویش استفاده کنیم.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم هم بیان داشت: با ایجاد بستر برای دانشجویان در مسیر مهارت‌آموزی مشکلات اشتغال جوانان رفع می‌شود.
عباس خرمی با اعلام آمادگی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی قم افزود: باید در این زمینه کمیته‌های مشترک تشکیل و نمایندگان دو طرف پی‌گیر اجرای تفاهم‌نامه‌ باشند.
معاون آموزش ‌های عمومی و معادلاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم هم تبیین کرد: بمنظور افزایش بهره‌وری و ارتقای مهارت در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی، تفاهم‌نامه‌ای میان دانشگاه آزاد اسلامی قم و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منعقد گردیده است.
محمد دخیلی، ارتقای کیفیت و رفع موانع تولید را مهم‌ترین برنامه‌های معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی قم برشمرد و متذکر گردید: امیدوار هستیم با انعقاد این تفاهم‌نامه اهداف این معاونت محقق گردد.
دخیلی، بازآموزی و ارتقای کیفی کارشناسان کشاورزی را از مهم‌ترین دستاوردهای این تفاهم‌نامه برشمرد.
منبع: خبرگزاری آنا

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۴ خرداد ۰۰
139 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0