وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت

وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت

وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت ، خبر داده شد. هدف از اتصال به شبکه دولت تسریع و ایمن سازی تبادل اطلاعات بین ذینفعان و ارائه خدمات الکترونیکی به آنها در لایه های عمومی و اختصاصی، رعایت الزامات امنیتی متناسب با سطوح دسترسی ایجاد شده است

کد خبر: 990511010 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۹۹ - ۶:۳۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت ، خبر داده شد. هدف از اتصال به شبکه دولت تسریع و ایمن سازی تبادل اطلاعات بین ذینفعان و ارائه خدمات الکترونیکی به آنها در لایه های عمومی و اختصاصی، رعایت الزامات امنیتی متناسب با سطوح دسترسی ایجاد شده است

وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت

وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:
وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه دولت
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد از وصل شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان به شبکه دولت خبر داد.
فردین یزدان‌پناه در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: هدف از اتصال به شبکه دولت تسریع و ایمن سازی تبادل اطلاعات بین ذینفعان و ارائه خدمات الکترونیکی به آنها در لایه های عمومی و اختصاصی، رعایت الزامات امنیتی متناسب با سطوح دسترسی ایجاد شده است.
یزدان‌پناه اظهار داشت: سرمایه‌های معنوی در شبکه دولت طیف گسترده‌ای از کاربران، نیروی انسانی (مدیران و کارشناسان)، دارایی ‌های فکری، مستندات، داده‌ها، اطلاعات و سایر دارایی‌ های غیر مشهود را شامل می‌ گردد. سرمایه‌های معنوی با گذر زمان رشد چشم‌گیری داشته و ارزش افزوده زیادی به شبکه دولت اضافه خواهند کرد که همین امر منجر به توجیه اقتصادی هزینه‌های توسعه و نگهداری شبکه دولت می ‌گردد.
وی ادامه داد: شبکه دولت، بعنوان طرح ملی باید طبق قوانین، مصوبات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل ‌های اجرایی توسعه و پشتیبانی یابد و در سایر مصوبه ‌ها و قوانین بعنوان زیرساخت اصلی ارتباطی بین دستگاهی به رسمیت شناخته شود.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ادامه داد: شبکه دولت به علت حذف مکاتبات کاغذی برای تبادلات اطلاعات بین ذی‌نفعان می ‌تواند منجر به تسریع این تبادلات گردد. هم‌چنین به علت ارائه خدمات متنوع در قالب این شبکه برای پشتیبانی از تبادلات اطلاعات بین دستگاه ‌های کشور، این شبکه منجر به تسهیل تبادل اطلاعات خواهد شد. در نهایت به علت جدا بودن زیرساخت این شبکه از اینترنت، و رعایت الزامات امنیتی متناسب با سطوح دسترسی، این شبکه می ‌تواند منجر به امن‌سازی تبادل اطلاعات بین ذی‌نفعان گردد.
وی در خاتمه از معاونت فنی استاندار، it استانداری و برنامه بودجه که در این امر با سازمان همکاری کردند، تقدیر و تشکر بعمل آورد.
منبع: خبرگزاری برنا

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۱ مرداد ۹۹
60 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0