پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان ریاست سازمان نظام مهندسی معدن مطرح کرد:

پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان

به دنبال وقوع زمین‌لرزه در هجدک استان کرمان، نادعلی اسماعیلی دهج از پلمب شدن 3 معدن بزرگ ذغال‌ سنگ که در این محدوده قرار داشتند جهت جلوگیری از آسیب‌ های احتمالی و بررسی خسارت‌ ها خبر داد.

کد خبر: 960911002 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آذر ۹۶ - ۵:۳۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،  به دنبال وقوع زمین‌لرزه در هجدک استان کرمان، نادعلی اسماعیلی دهج از پلمب شدن ۳ معدن بزرگ ذغال‌ سنگ که در این محدوده قرار داشتند جهت جلوگیری از آسیب‌ های احتمالی و بررسی خسارت‌ ها خبر داد.پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان

پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان

پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان

پلمپ شدن معادن زلزله  ‌زده کرمان

وی، با اشاره به آخرین وضعیت واحدهای معدنی قرار گرفته در مسیر زلزله جنوب شرق ایران بیان کرد: در زلزله ‌ای که امروز صبح رخ داد ۳ معدن بزرگ ذغالسنگ هجدک، اشکلی و اسدآباد در مسیر لرزش قرار داشتند که خوشبختانه بخاطر این که هنوز شیفت کاری در زمان زلزله فرا نرسیده بود، تلفات انسانی از آن گزارش نگردیده است.
ریاست سازمان نظام مهندسی معدن با اعلام این که ریاست سازمان نظام مهندسی استان کرمان برای بازرسی از معادن هجدک بمنطقه سفر کرده است گفت: این ۳ معدن بمحض وقوع زلزله پلمب شدند و از فعالیت آن‌ ها جلوگیری گردید و ریاست سازمان نظام مهندسی استان نیز از آن‌ ها بازدید کرد که قرار است پس از بازرسی ‌های ایمنی و برآورد خسارت‌ های احتمالی وارد شده به آن‌ ها در صورت تایید وضعیت ایمنی کار خود را از سر گیرند.

پلمپ شدن معادن زلزله ‌زده کرمان


اسماعیلی دهج، با اشاره به اخبار تلفات مربوط بمنطقه هجدک نیز ادامه داد: خوشبختانه از آن جایی که زلزله در ساعات ابتدایی صبح رخ داده، بیشتر مردم منطقه بیدار بودند و بجز برخی جراحات نه چندان جدی تلفات جانی گزارش نگردیده است. البته بخاطر عدم استقرار مناسب دام‌ های محلی، بخشی از خسارات ثبت شده در این زمین ‌لرزه مربوط به تلفات دام ‌ها بوده است.
منبع : ایسنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی برق نظارت ۹۵

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۱ آذر ۹۶
317 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0