دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین

دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین

دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین ، ویژه نامه های فصل‌نامه گنجینه یزد. این نشریه که از بدو انتشار تا به حال پنجاه و دو شماره از آن در اختیار شما قرار گرفته است

کد خبر: 991102012 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹ - ۹:۴۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین ، ویژه نامه های فصل‌نامه گنجینه یزد. این نشریه که از بدو انتشار تا به حال پنجاه و دو شماره از آن در اختیار شما قرار گرفته است

دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین

دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان یزد برای مشارکت در انتخاب عناوین
دعوت از صاحب نظران و مهندسان عضو سازمان برای مشارکت در انتخاب عناوین ویژه نامه های فصل‌نامه گنجینه یزد
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، به اطلاع مهندسان عضو سازمان و دیگر علاقمندان به دریافت و مطالعه فصلنامه گنجینه یزد می رساند، این نشریه که از بدو انتشار تا به حال پنجاه و دو شماره از آن در اختیار شما قرار گرفته است، در مرحله نوین تحت نظر هیئت مدیره دوره هشتم، بصورت موضوعی تدوین و منتشر می‌گردد.
بر این اساس، تا به حال، ۳ شماره از فصل نامه به ترتیب و بصورت اختصاصی و مجزا، به موضوعات: معماری، انرژی و سازمان هوشمند پرداخته است که شماره اخیر آن ویژه تابستان نود و نه، مشتمل بر مسائل مربوط به فناوری و نوآوری در سازمان نظام مهندسی ساختمان و تبیین اهداف و برنامه های واحدهای برنامه‌ریزی و آموزش این سازمان بوده و هم اکنون این مجله در حال توزیع است.
طبیعی است آنچه از یک فصل‌نامه تخصصی همانند گنجینه‌ یزد، مورد انتظار است علاوه بر انعکاس اهداف و برنامه‌ها و عملکرد کلی سازمان در زمینه‌های مختلف، پرداختن به مسائل تخصصی و طرح و بحث دیدگاه‌ های کارشناسی و علمی و فنی صاحب نظران این حوزه است تا خواننده از آخرین یافته ‌های فنی تخصصی در سطوح استانی، کشوری و بین المللی مطلع گردد و به موازات آن، به پاسخ پرسش ها و ابهامات در عرصه‌های مرتبط با رشته تخصصی خود دست یابد.
در همین ارتباط برای شماره جدید و در دست گرداوری مجله گنجینه، عنوان “فناوری های نوین ساخت و ساز” برگزیده شده که می تواند شامل تازه‌ترین نوآوری‌ها در امور ساخت و ساز به ویژه در رشته‌های تخصصی عمران، معماری ، تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها باشد.
ذیل این عنوان، ما درصددیم تا ضمن معرفی ویژگی‌ ساختمان‌ های نسل پنجم و ششم در سطح جهان و تبیین نوآوری ‌های انجام شدنی در ساختمانهای هوشمند و ساختمانهای سبز، به معرفی روش ‌ها و فناوری‌ های قابل به کارگیری در صنعت ساختمان، بپردازیم معرفی تجهیزات، روش ها، مصالح و طرح ‌های منطبق بر فناوری ‌های نوین در کشور و بویژه در استان یزد و الزامات و تسهیلات مورد نظر برای صنعتی سازی، و مزید بر آنها، شناسایی و معرفی ساختمانهای خاص با ویژگیهای یاد شده، مورد توجه ویژه است.
ما به یاری خدا قصد داریم محتوای گنجینه را بگونه‌ای گرداوری کنیم که هر صفحه و هر عنوان از مطالب آن، نمایشگر توانمندی ها و برتری ها و شکوفایی هنر و فن و تخصص و علوم ضمنی مطرح در صنعت ساختمان استان یزد و الگویی برای سایرین باشد.
در این ارتباط، از همه صاحب نظران و کارشناسان و متخصصان عضو سازمان و دیگر نخبگان این عرصه برای مشارکت در تولید محتوای این فصل‌نامه تخصصی، دعوت می کنیم.
لذا خواهشمند هستیم شما مهندسان محترم به ویژه علاقه مندان فصلنامه گنجینه یزد، به پرسش ‌ها پاسخ داده و ما را از نظرات خود بهره مند سازید.
خواهشمند هستیم همواره نقطه نظرات خود را در مورد فصل نامه، به دبیرخانه گنجینه‌ یزد، مستقر در روابط عمومی سازمان اعلام فرمایید تا با مشارکت تخصصی و دلسوزانه شما بتوانیم نشریه را با محتوای غنی و ماندگار و شایسته خانواده فرهیخته سازمان، چاپ و منتشر کنیم.
امور اجرایی فصلنامه گنجینه یزد
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲ بهمن ۹۹
662 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0