سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل ، انجام می شود. با هماهنگی سازمان ‌های نظام مهندسی ساختمان کشور احداث کمپ گردشگری و سرمایه‌گذاری در استان مورد اقدام قرار گرفته است

کد خبر: 990508003 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ مرداد ۹۹ - ۱۰:۵۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل ، انجام می شود. با هماهنگی سازمان ‌های نظام مهندسی ساختمان کشور احداث کمپ گردشگری و سرمایه‌گذاری در استان مورد اقدام قرار گرفته است

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل

سرمایه گذاری سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری اردبیل
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد: با انعقاد تفاهم نامه همکاری، سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گردشگری استان اردبیل سرمایه گذاری می‌ کند.
میرمحمد سیدهاشمی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی کشور در صنعت گرشگری استان اردبیل سرمایه‌گذاری می‌ کند.
میرهاشمی ادامه داد: در راستای افزایش سرعت و کیفیت ساخت و ساز در صنعت گردشگری استان تفاهم‌نامه‌ای بین این سازمان و اداره کل میراث فرهنگی استان منعقد خواهد شد تا سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری با استفاده از تجربیات و خدمات مهندسان استان بتوانند پروژه خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت در سریع ‌ترین زمان عملیاتی کرده و توجیه اقتصادی طرح را افزایش دهند.
وی گفت: با توجه به این که استان اردبیل ظرفیت بسیار بالا و جاذبه‌های بی‌شمار گردشگری دارد با هماهنگی سازمان ‌های نظام مهندسی ساختمان کشور احداث کمپ گردشگری و سرمایه‌گذاری در استان مورد اقدام قرار گرفته تا مهندسان سراسر کشور بتوانند با هزینه مناسب و کیفیت بالا از ه‌ای گردشگری استان استفاده کنند.
آماده عقد تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور هستیم
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این دیدار با استقبال از سرمایه‌ گذاری سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در گردشگری استان تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان در راستای افزایش کیفیت سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری ظرفیت بسیار بالایی دارد و اکثر سرمایه‌ گذاران حوزه گردشگری استان فاقد طرح‌ های خلاقانه و جاذب گردشگر هستند و مهندسان نخبه و تحصیل‌کرده جامعه می ‌توانند افکار نو و ایده‌های جدید را به صنعت گردشگری و استان وارد کنند.
نادر فلاحی گفت: با افزایش ماندگاری مسافران، می ‌توانیم توزیع‌پذیری طرح ‌های اقتصادی حوزه گردشگری را افزایش دهیم و در این راستا آماده عقد تفاهم‌نامه دوجانبه و عملیاتی کردن هر چه سریع‌تر آن هستیم.
فلاحی اظهار داشت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و کاهش هزینه‌های سرمایه ‌گذاری در استان انتظار داریم سازمان نظام مهندسی ساختمان با تعرفه پایین، اجرای طرح‌ های گردش‌گری را تسهیل کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۸ مرداد ۹۹
77 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0