افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر ، صورت گرفت. هدف ارتقای توانمندی مهندسان بومی در شهرستان‌ ها است

کد خبر: 000426003 تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۰۰ - ۹:۰۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر ، صورت گرفت. هدف ارتقای توانمندی مهندسان بومی در شهرستان‌ ها است

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر
مراسم افتتاح دفتر نمایندگی شریف‌آباد؛
فیاضی بیان کرد: هدف ارتقای توانمندی مهندسان بومی در شهرستان‌ ها است
دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شریف‌آباد با حضور مسؤلین این شهر افتتاح گردید.
دفتر نمایندگی سازمان در شریف‌آباد ظهر امروز به ‌طور رسمی افتتاح گردید. همچنین آرش فلاح کاشف‌زرع به ‌طور رسمی بعنوان مسؤل این دفتر معرفی گردید.
در این آیین که با مراعات کامل پروتکل ‌های بهداشتی و با حضور جمعی از مسؤلین شهر همچون امام‌جمعه آیت اللّه العُظمی خداپرست، شهردار مهندس یعقوبی و برخی اعضای شورای شهر برگزار می ‌شد، مهندس فیاضی مدیر هماهنگی دفاتر نظام‌مهندسی به ایراد سخن پرداخت.
فیاضی با اشاره به رشد سی درصدی دفاتر نمایندگی نظام‌مهندسی در شهرستان‌های مختلف استان در ۱ گذشته، افزود: توسعه دفاتر نمایندگی گامی مهم در جهت جلوگیری از مراجعات غیرضرور مهندسان و مقابله با کروناست.
وی هم ‌چنین با اشاره به برنامه ‌های سازمان برای توانمندسازی مهندسان بومی شهرستان، گفت: نیروهای بومی با ضریب ۱٫۷۵ در صف ارجاع قرار دارند. در تلاش هستیم این ضرایب به‌نفع آنها افزایش یابد.
فیاضی با تأکید بر توانمندی نیروهای بومی شهر شریف‌آباد، اظهار داشت: مهندسان عضو سازمان در این شهر در تمام هفت گرایش مهندسی ساختمان حضور داشته و آمادگی تعامل گسترده با دیگر ارگان ‌ها برای توسعه و آبادانی بیشتر هستند.
وی هم‌چنین از مسؤلین شهر، شهردار و امام جمعه برای حضور در این مراسم افتتاحیه قدردانی کرد و افزود: برنامه قطعی ما تعمیق و تقویت تعامل میان نظام‌مهندسی و شهرداری مناطق مختلف است.
در ادامه این برنامه امام جمعه شهر و شهردار ضمن سخنان کوتاهی باتشکر از اقدام ارزنده نظام‌مهندسی برای افتتاح دفاتر نمایندگی، به نقش و اهمیت تنسیق امور مهندسی ساختمان در شهر پرداخت.
در خاتمه برنامه نیز گروهی از فعالان صنعت ساختمان و مهندسان عضو سازمان در شهر شریف‌آباد در یک جلسه صمیمانه با آرش فلاح کاشف‌زرع مسؤل دفتر نمایندگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۶ تیر ۰۰
111 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0