شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد:

شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری

اقبال عباسی در جلسه با عضوهای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: با شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی و سرمایه گذاری شهرستانهای نه گانه استان میتوان طرح توجیهی اقتصادی طبق افق و چشم انداز بیست ساله تعریف، ترسیم و اجرا کرد.

کد خبر: 961018003 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۹۶ - ۶:۵۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، اقبال عباسی در جلسه با عضوهای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: با شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی و سرمایه گذاری شهرستانهای نه گانه استان میتوان طرح توجیهی اقتصادی طبق افق و چشم انداز بیست ساله تعریف، ترسیم و اجرا کرد.شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری

شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری

شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری

شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای  چهارمحال و بختیاری

عباسی ادامه داد: سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری بعنوان مجموعه ای متخصص و کارامد میتواند در اجرای طرحهای سرمایه گذاری، اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه ای استان در بخشهای مختلف وارد عمل گردد.
وی افزود: بهمین منظور تبیین خدمات و اطلاع رسانی اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری از طریق رسانه های گروهی الزام دارد.
عباسی خاطر نشان کرد: مهندسین نباید تنها به ساخت و ساز اکتفا کنند، بلکه میتوانند نقشه راه مشخص علمی، کارشناسی و اصولی برای توسعه شاخصهای مختلف توسعه ای را به مردم و مسئولین ارائه دهند.
وی ابراز داشت: ترویج تفکر توسعه ای و مدیریتی با هدف تسریع در روند توسعه ای بخشهای مختلف ضرورت دارد.
استاندار چهارمحال و بختیاری یاد اور شد: بهره گیری از نیروهای متخصص توانمند میتواند یکی از راههای سرعت بخشی به روند اجرای، تکمیل و بهره برداری از طرحهای توسعه ای باشد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر مرکز چهارمحال و بختیاری ورودی و خروجی مناسبی ندارد و شهرداری شهرکرد باید در سریعترین زمان ممکن نسبت به طراحی و اجرای ورودی و خروجی مرکز استان اقدام کند.
عباسی گفت: نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری با توجه به تخصص و توان علمی و اقتصادی میتواند در طراحی و اجرای ورودی شهرهای استان بویژه در شهرکرد و مراکز شهرستانهای نه گانه را بعهده گیرد.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری هم افزود: این سازمان بمنظور اراده خدمات فنی و مهندسی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان هیچ گونه محدودیتی ندارد.

شناسایی ظرفیتهای اشتغال زایی شهرستانهای چهارمحال و بختیاری

اردشیر بنایی ادامه داد: خدمات نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری در بیست سال گذشته سبب ارتقای کمی و کیفی روند ساختمان سازی و رعایت اصول فنی و مهندسی در استان گردیده است.
بنایی افزود: بهره مندی و استفاده از نیروی انسانی توانمند، متخصص و علمی مورد یکی از مهم ترین خواسته های جامعه مهندسی چهارمحال و بختیاری از مدیریت ارشد استان محسوب می گردد.
وی گفت: نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری بمنظور سرمایه گذاری، مشارکت و اجرای طرحهای دارای توجیه اقتصادی در بخشهای مختلف آمادگی کامل دارد.
نظام مهندسی ساختمان در کشور پانصد هزار عضو و در چهارمحال و بختیاری چهار هزار و پانصد عضو داشته که از این تعداد ۲ هزار نفر پروانه اشتغال دارند.
چهارمحال و بختیاری دارای نه شهرستان با جمعیتی افزون بر نهصد هزار نفر است و برخی از این شهرستانها ظرفیت سرمایه گذاری در طرحهای گردشگری، توسعه گیاهان دارویی، شیلات و آبزی پروری و صنایع تبدیلی را دارد.

منبع : ایرنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود سولات آزمون نظام مهندسی اسفند نظارت ۹۶

مهندسین نیوز
۱۸ دی ۹۶
137 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0