برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی

برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی

برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی ، صورت می گیرد. برگزاری انتخابات مذکور بصورت حضوری مصوبه نماینده اعضای -نظام مهندسی ساختمان- سراسر کشور بود

کد خبر: 010222003 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۰۱ - ۱۱:۵۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی ، صورت می گیرد. برگزاری انتخابات مذکور بصورت حضوری مصوبه نماینده اعضای -نظام مهندسی ساختمان- سراسر کشور بود

برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی

برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان به صورت مجازی
انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان مجازی برگزار میگردد
در حالی سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان از عدم تغییر برگزاری حضوری انتخابات شورای مرکزی خبر داده بود که قرار است این انتخابات به‌ صورت مجازی برگزار گردد.
اوایل ماه جاری مدیرکل دفتر وزارتی راه و شهرسازی از برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی بصورت مجازی با دستور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
علی جعفری در توئیتر نوشت: «به‌محض اطلاع از برگزاری انتخابات پر هزینه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی -ساختمان- در جزیره کیش به دستور وزیر راه و شهرسازی برخورد لازم صورت گرفت و ضمن لغو برنامه تاکید شد انتخابات به‌صورت مجازی برگزار گردد. سنت‌های اشتباه گذشته و خرج از جیب مهندسان عزیز به‌هیچ وجه قابل توجیه نیست.»
این در حالی بود که به فاصله چند ساعت سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با عنوان این ‌که برگزاری حضوری انتخابات شورای مرکزی تصمیم هیئت عمومی است، ادامه داد: برگزاری حضوری انتخابات مصوب شده و نمی‌توان آن را تغییر داد.
حمزه شکیب در مورد نحوه برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان،‌ بیان داشت: برگزاری انتخابات مذکور بصورت حضوری مصوبه نماینده اعضای -نظام مهندسی ساختمان- سراسر کشور بود.
شکیب در پاسخ به این پرسش که برای کاهش هزینه ‌ها، می ‌توان پیشنهاد برگزاری الکترونیکی انتخابات را داد، گفت: «این بحث هم بود که آیا انتخابات الکترونیکی برگزار شود یا حضوری. خروجی شورای مرکزی انتخاب افرادی است که هم تعهد داشته باشند،‌هم انسجام و هم کارآمدی بیشتر. برای سه سال کار کردن در شورای مرکزی اصلا با این هزینه‌ها قابل مقایسه نیست. »
شکیب افزود: «ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا بتوانیم شورای مرکزی کارآمد داشته باشیم. یک شورای مرکزی داشته باشیم که مسنجم باشد و نسبت به همدیگر ساخت داشته باشیم که بیایند کار کنند.»
شکیب ادامه داد: «مثل شورای مرکزی دوره هفتم و هشتم نشود که جنگ و جدال،‌ دو قطبی چند قطبی،‌ آبستراکسیون -جلسات- بود. »
وی افزود: «کارشناسان می‌دانند اگر -انتخابات- حضوری باشد قطعا خروجی بهتری خواهد داشت. برگزاری انتخابات به‌صورت حضوری نیز تصمیم هیئت عمومی بوده و تصمیم شخص نبوده است.»
سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تاکید کرد: برای مکان برگزاری انتخابات در کیش مصوبه نداشتیم ولی برگزاری حضوری انتخابات مصوب شده و نمی‌ توان آن را تغییر داد. سخنان سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در حالی است که مدیرکل دفتر وزارتی راه و شهرسازی از برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی به صورت مجازی با دستور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی خبر داده بود.
حال در فاصله حدود ۲۴ ساعت مانده تا برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان، خبر می ‌رسد که این انتخابات به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد. قرار است پنج‌شنبه بیست و دوم اردی بهشت با حضور مسعود زریبافان نماینده وزیر راه و شهرسازی برگزار گردد.
منبع: خبرگزاری تسنیم

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۲ اردیبهشت ۰۱
63 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0