برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه

برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه

برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه ، صورت می گیرد. حضور در اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی چقدر تمام می‌شود؟

کد خبر: 030322007 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۰۳ - ۸:۱۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه ، صورت می گیرد. حضور در اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی چقدر تمام می‌شود؟

برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه

برگزاری اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تیرماه
حضور در اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی چقدر تمام می‌شود؟
اجلاس بیست‌وهفتم هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در حالی در تیر ماه و آن هم در تهران برگزار می‌گردد که هزینه حضور در این اجلاس برای هر نفر ۱۵میلیون تومان است.
براساس آنچه که شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام کرده است، بیست‌وهفتمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ در تهران برگزار می‌گردد.
در این اجلاس حدود چهارصد نفر حضور دارند که هر کدام از آنها برای اجلاس مذکور باید ۱۵ میلیون تومان به حساب سازمان نظام مهندسی کشور واریز کنند.
حمزه شکیب، رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان در رابطه با این اجلاس در گفتگویی اظهار کرده است که براساس آیین‌نامه اجرایی قانون، بایستی در تیرماه هر سال اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار گردد.
شکیب در این راستا گفت: هیئت عمومی از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها تشکیل شده است، این اعضا در جلسه حضور می‌یابند و مصوبات خاص و مصوبات سالانه داریم.
وی با بیان اینکه سال گذشته در تبریز و دوره‌هایی که مسئولیت داشتم اجلاس تبریز و یزد به‌صورت حضوری و دو اجلاس در زمان کرونا به‌صورت مجازی برگزار گردید، گفت: در شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان تصمیم گرفته می‌شود که محل برگزاری اجلاس چه‌جایی باشد. سال ۱۴۰۱ یزد و ۱۴۰۲ تبریز انتخاب شد.
شکیب هم‌چنین افزود: اجلاس عمومی در سال انتخابات، معمولاً در جزیره کیش برگزار می‌شود.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه به منظور رفع هرگونه شائبه، به‌جای جزیره کیش، اجلاس بیست‌وهفتم را در تهران برگزار می‌کنیم، گفت: گرچه باور ما این است که برگزاری این اجلاس در کیش برای سازمان نظام مهندسی ارزان‌تر تمام می‌شد، چرا که به‌ جای هر نفر سرانه اعلام‌شده ۱۵ میلیون تومان، ممکن بود به ۱۲ میلیون تومان کاهش یابد، البته تهران یک حسن دارد؛ این‌که پروازها کاهش می‌یابد، معمولاً از هر استانی به تهران پرواز داریم و ممکن است به کیش پرواز نداشته باشیم و برخی مجبور باشند از یک استان به استان دیگر بروند تا بتوانند به کیش سفر کنند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تصریح کرد: در مجموع باور ما بر این بود که برگزاری اجلاس در کیش، ارزان‌تر تمام می‌شد، علاوه بر این کیش جایی است که در آن حرف‌وحدیث‌ها کم‌تر است، با آن‌که کیش به استان هرمزگان وابسته است به‌خاطر منطقه آزاد بودن استقلال دارد و حدود ۴۰۰ نفر در بیست‌وهفتمین اجلاس هیئت عمومی ساختمان نظام مهندسی ساختمان حضور خواهند یافت.
منبع: روزمرگی اقتصاد

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۲ خرداد ۰۳
38 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0