رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است

رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است

رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است ، یکی از مهم‌ترین ویژگی شهر توسعه یافته حضور نمایشگاه‌های بین‌المللی در آن شهرهاست

کد خبر: 020621012 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۰۲ - ۸:۰۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است ، یکی از مهم‌ترین ویژگی شهر توسعه یافته حضور نمایشگاه‌های بین‌المللی در آن شهرهاست

رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است

رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است
رئیس نظام مهندسی: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور معیوب است
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با عنوان این‌که ارزان‌سازی و سریع‌سازی باید در ساختار مهندسی ساختمان کشور نهادینه گردد، افزود: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در کشور به ویژه استان یزد معیوب است و بنا بر اصلاح این مهم داریم.
مجتبی فرهمند ظهر امروز در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان استان، افزود: یکی از مهم‌ترین ویژگی شهر توسعه یافته حضور نمایشگاه‌های بین‌المللی در آن شهرهاست.
فرهمند با بیان این‌که برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی نقش مهمی در توسعه اقتصادی و گردشگری استان یزد دارد، ادامه داد: این مهم در حوزه صنعت ساختمان اثر و اهمیتی دو چندان دارد.
وی تصریح کرد: نمایشگاه صنعت ساختمانی از نظر نظام مهندسی یک رویداد عظیم است که می تواند به اصلاح زنجیره ساخت و ساز در شهر و استان یزد کمک کند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان این‌که کلیه مصالح ساختمانی در استان یزد تولید می‌شود، عنوان کرد: زنجیره ساخت و ساز ساختمان در استان یزد معیوب است و ما بنا داریم با برپایی این چنین نمایشگاهایی این مهم را ساماندهی کنیم.
فرهمند، مشارکت هفت استان تهران، مرکزی، آذربایجان شرقی، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، در ۹۴ غرفه نمایشگاهی از جمله ویژگی‌های این دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان است، گفت: برگزاری توره‌های تکمیلی و دوره‌های آموزشی ویژه مهندسین صنعت ساختمان برای رشته‌های هفت‌گانه از دیگر رویدادهای در دستور کار این رویداد تخصصی است.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این‌که ساختمان یکی از پرمصرف ترین عناصر انرژی است، افزود: افزایش بهره وری و کاهش مصرف انرژی از جمله مهمترین اولویت‌های نظام مهندسی ساختمان برای توسعه پایدار و اثرگذاری بیش از پیش است.
وی در مورد اهمیت استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه صنعت ساختمان نیز بیان داشت: ایران و استان یزد فاصله زیادی با ساخت و سازهای نوین در جهان دارد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، ارزان‌سازی و سریع‌سازی باید در ساختار مهندسی ساختمان کشور نهادینه شود، افزود: این مهم به مشارکت تمام عناصر مدیریتی، اجرایی و مهندسی نیاز دارد.
احمد قافی، مدیر شرکت نمایشگاه بین المللی استان یزد نیز در این جلسه، با بیان این‌که تحول کیفی و کمی از جمله رویکردهای جدی شرکت نمایشگاه است، گفت: عملیات گودبرداری و ساخت دوازده هزار مترمربع سالن نمایشگاه جدید در شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان یزد آغاز شده است.
قافی ادامه داد: علاوه بر سالن نمایشگاهی حدود ۸ هزار متر فضای خدماتی جانبی نیز برای این مهم پیش‌بینی شده که امید داریم طی دو سال نیم آینده به پایان برسد.
مدیر شرکت نمایشگاه بین المللی استان یزد افزود: نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه در فضایی بالغ بر هفت هزار مترمربع برگزار می‌گردد.
منبع: فارس

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۱ شهریور ۰۲
180 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0