رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند

رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند

رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند ، متاسفانه نتوانستیم شرایطی را برای اشتغال این افراد ایجاد کنیم

کد خبر: 020219002 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۰۲ - ۱:۱۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند ، متاسفانه نتوانستیم شرایطی را برای اشتغال این افراد ایجاد کنیم

رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند

رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران: ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند
رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران بیان کرد؛
ده هزار مهندس کشاورزی مازندران جویای کار هستند
علی‌محمدی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی مازندران تعداد متقاضیان و فارغ التحصیلان بخش کشاورزی را ده هزار نفر عنوان کرد و افزود: شمار این کارجویان رو به افزایش است.
وی با بیان اینکه هر روز تعداد فارغ التحصیلان بیکار و جویای کار در بخش کشاورزی در استان و ارزش است، ادامه داد: متاسفانه نتوانستیم شرایطی را برای اشتغال این افراد ایجاد کنیم.
رئیس نظام مهندسی کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون جلسات کارگروه اشتغال برای اشتغال این کارجویان و مهندسان بیکار نتیجه‌ای نداشت، ادامه داد: واگذاری امور به بخش کشاورزی و ارائه تسهیلات کم بهره به این افراد می توانند معضل بیکاری افراد را کم کند.
وی با بیان اینکه واگذاری اراضی برای تولید به فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی به دشواری صورت می گیرد، اظهار داشت: بانک‌ ها نیز تضامنین سنگین طلب می کنند و تهیه آن زمان انتخاب برای فارغ التحصیلان سخت است.
وی با عنوان اینکه این کارجویان بخش کشاورزی در تمامی بیست و سه گرایش متقاضی کار هستند، گفت: متاسفانه هفتاد و هشتاد نفر با مدرک دکترا در انتظار کار هستند و باید برای اشتغال آنها و روزی کنیم.
منلع: بازار

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۹ اردیبهشت ۰۲
207 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0