وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن

وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن

وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن ، الزامی است. انتخابات ۲۸ خرداد می‌تواند تعیین‌کننده بسیاری از امورات کشور در ۸ سال آینده باشد

کد خبر: 000325006 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۰۰ - ۱:۱۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن ، الزامی است. انتخابات ۲۸ خرداد می‌تواند تعیین‌کننده بسیاری از امورات کشور در ۸ سال آینده باشد

وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن

وجود یک دولت توانمند برای حل مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن
رونق صنعت ساختمان جز با استقرار یک دولت مقتدر امکان‌پذیر نیست
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره به پیشران اقتصادی بودن صنعت ساختمان بیان کرد: فقط یک دولت توانمند می تواند مشکلات معیشتی و ضعف بخش مسکن را حل کند.
سید علیرضا میرجعفری با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار داشت: انتخابات ۲۸ خرداد می‌تواند تعیین‌کننده بسیاری از امورات کشور در ۸ سال آینده باشد.
میرجعفری ضمن یادآوری مشکلات عمیقی معیشتی که این روزها برای مردم ایجاد شده، ادامه داد: چاره‌ای جز رونق تولید برای نجات اقتصاد ایران از بحران نیست. صنعت ساختمان یکی از صنایع پیشرانی است که در صورت فعال شدن می‌تواند دست‌کم سیصد صنعت دیگر را وادار به تحرک کند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با بیان این‌که رونق صنعت ساختمان جز با استقرار یک دولت مقتدر امکان‌پذیر نیست، گفت: برای تشکیل دولتی توانمند که بتواند با رونق تولید مشکلات معیشتی مردم را کاهش دهد، چاره‌ای جز مشارکت حداکثری و انتخاب یک رئیس‌جمهور با برنامه و مردم‌مدار در انتخابات نیست.
وی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، ادامه داد: عموم مهندسان ساختمان تهران بزرگ انسان ‌های فرهیخته و وطن‌دوستی هستند که مهم‌ترین آرزویشان عمران و آبادی این کشور است. برای همین باهدف تشکیل یک دولت مقتدر روز ۲۸ خرداد پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و انتظار می‌رود مردم نیز با همین هدف در انتخابات مشارکت کنند.
رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران افزود: در مقابل امیدواریم رئیس‌جمهور آینده نیز با تلاش در راستای رونق تولید و صنعت ساختمان، قدردان اعتماد مردم و میلیون‌ها رأی جامعه مهندسی در انتخابات باشد.
منبع: خبرگزاری مهر

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۵ خرداد ۰۰
122 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0