علی رضا ورشوی

مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی البرز انتخاب گردید

شورای انتظامی سازمان در پایان نخستین سال از دوره سوم خود هیات رییسه جدید خود را معرفی نمود.

کد خبر: 960503017 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ مرداد ۹۶ - ۲:۵۶ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (https://www.akhbarmohandesi.ir)، به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز شورای انتظامی سازمان در پایان نخستین سال از دوره سوم خود هیات رییسه جدید خود را معرفی نمود.مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان

 

مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان

مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان

مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان

در هشتاد و نهمین نشست خود در روز شنبه سی و یکم تیرماه نودوشش، با دستور انتخاب هیات ریسه دومین سال از دوره سوم، تشکیل نشست داد و بهدنبال آن هیات رییسه جدید این شورا انتخاب گردید.

بر اساس این گزارش در انتخابات داخلی برگزار گردیده، مهندس علی رضا ورشوی بعنوان ریاست جدید شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و مهندس محمد خرد رنجبر بعنوان نایب رییس این شورا انتخاب گردیدند.

بهمین منظور در آیین معارفه هیات رییسه جدید شورای انتظامی، که در روز ۲شنبه دوم مردادماه نودو شش و با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان برگزار گردید، مهندس قنبری رییس سازمان ضمن تبریک این انتخاب بمهندس ورشوی، از زحمات ارزنده مهندس خرد رنجبر و مهندس پورمظاهری در دوره مسوولیتشان تقدیر کرد .

وی برخورد قاطع با متخلفین برای رعایت شان و اعتبار جامعه مهندسین را الزامی دانست و بر هم کاری ارکان سازمان برای کسب نتایج مورد نظر تاکید نمود.

مهندس غفاری نایب رییس اول سازمان هم در سخنانی ضمن تبریک این انتخاب و آرزوی موفقیت برای هیات رییسه جدید شورای انتظامی و تشکر از زحمات هیات رییسه پیشین شورا، برخوردهای اثرگذار را بهترین راه کار برای شورای انتظامی دانست و بر تشکیل فضای فرهنگی و پرهیز از به وجود آمدن فضای صرفا انتظامی تاکید کرد.

غفاری تقاضا کرد با توجه به آیین نامه جدید، موضوع آموزش و برخورد های فرهنگی در آرای جدید لحاظ گردد.

مهندس کاتب احدی نایب رییس دوم سازمان نیز در جریان معارفه هیات رییسه جدید شورای انتظامی، ضمن تبریک به منتخبین جدید و تشکر و تقدیر از هیات رییسه پیشین، ابراز امیدواری نمود روند فعالیتهای این شورا که تاکنون با موفقیت و رضایت پیش رفته ادامه پیدا کند.

او ارشاد و آموزش را از مولفه های موثر در کار شورای انتظامی دانست و بر توجه ویژه به این بخش تاکید کرد.

مهندس سهراب لو هم در سخنانی ضمن تاکید بر موفقیت شورای انتظامی در سال اول از دوره سوم، از زحمات هیات رییسه پیشین تشکر کرد.
سهرابلو هم چنین برگزاری منظم نشست های این شورا و صدور آرای بدون حب و بغض را از ویژگیهای شورای انتظامی استان عنوان کرد و  بر دقت در این مورد تاکید کرد.

مهندس علی رضا ورشوی هم در سخنانی ضمن تشکر از ابراز لطف هیات مدیره سازمان، تاکید کرد رویکرد شورای انتظامی یک رویکرد فرهنگی و آموزشی با رعایت شان و منزلت مهندسان خواهد بود.

منبع: نظام مهندسی البرز

 

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی برق طراحی اسفند ۹۵

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳ مرداد ۹۶
430 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0