تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید

تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید

تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید ، محبت‌خواه: منتخبان وعده‌های انتخاباتی را فراموش نکنند

کد خبر: 000827007 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ آبان ۰۰ - ۸:۲۶ ب.ظ
به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید ، محبت‌خواه: منتخبان وعده‌های انتخاباتی را فراموش نکنند

تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید

تأکید مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید
تأکید بر ارتقای ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید/ محبت‌خواه: منتخبان وعده‌های انتخاباتی را فراموش نکنند
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران در مراسم اعطای اعتبارنامه از منتخبان جدید خواست وعده‌های انتخاباتی خود را برای ارتقای منزلت مهندسان فراموش نکنند.
مراسم اعطای اعتبارنامه منتخبان نُهمین دوره هیأت‌مدیره سازمان صبح شنبه ببست و دوم آبان ماه برگزار گردید.
خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران در این مراسم با تبریک به همه منتخبان عضویت در هیأت‌مدیره سازمان، از همه دست‌اندرکاران که برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات تلاش کردند، قدردانی نمود.
وی با اشاره به مشارکت بیش از سی هزار نفر از میان بالغ بر صد و شش هزار نفر اعضا، ادامه داد: امیدوار هستم این مشارکت گسترده به ارتقای جامعه مهندسی بیانجامد.
محبت خواه، هم‌چنین با اشاره به اقدامات مثبتی که در دوره گذشته هیأت‌مدیره سازمان انجام گرفت، گفت: لازم است از تلاش و زحمات همه این افراد قدردانی شود.
وی ضمن یادآوری شعارهای انتخاباتی منتخبان، عنوان داشت: امیدوار هستم تحقق این سخنان حتماً مدنظر قرار بگیرد.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با تأکید بر اهمیت تکریم و احترام به تک‌تک جامعه مهندسی، افزود: برآورده کردن انتظارات و توقعات همه اعضا چه آنها که در انتخابات شرکت کردند، چه نکردند، می ‌باید صدر اولویت ‌ها باشد.
محبت خواه، هم‌چنین از پشتیبانی و همراهی اداره کل راه‌وشهرسازی از هیأت‌مدیره خبر داد و افزود: در عین حال مراعات قوانین و مقررات و بخشنامه‌ها باید در همه احوال سرلوحه امور قرار بگیرد.
وی هم‌چنین مبارزه با فساد، رانت و عدم سوءاستفاده از موقعیت را لازمه موفقیت هیأت‌مدیره جدید دانسته و ادامه داد: با نیت خالص برای کسب رضایت خداوند متعال همه باید تلاش کنند.
وی با اشاره به این‌که جامعه مهندسی تحمل اختلاف و ناسازگاری میان اعضای هیأت‌مدیره را نخواهد داشت، گفت: اعضای سازمان به شما رأی دادند که از روز نخست برای ارتقای معیشت آنها تلاش کنید.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با عنوان این‌که اعضای هیأت‌مدیره موظف هستند بنابر مفاد قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب هیأت‌رئیسه سازمان اقدام کنند، از آنها خواست برای برگزاری منظم جلسات در راستای خدمت‌رسانی به اعضا تلاش کنند.
وی در ادامه با تأکید بر این‌که هرگونه به‌کارگیری افراد در سازمان می ‌باید براساس قوانین باشد، گفت: تک‌تک پرسنل سازمان می‌باید اعضای محترم را تا جایی که می‌توانند تکریم کنند.
وی هم‌چنین ابراز امیدواری کرد که تأکید بر مبارزه با مفاسد و رانت‌خواری؛ محبت‌خواه: منتخبان وعده‌های انتخاباتی را فراموش نکنند
مدیرکل راه‌وشهرسازی تهران در مراسم اعطای اعتبارنامه از منتخبان جدید خواست وعده‌های انتخاباتی خود را برای ارتقای منزلت مهندسان فراموش نکنند.
مراسم اعطای اعتبارنامه منتخبان نُهمین دوره هیأت‌مدیره سازمان صبح روز شنبه بیست و دوم آبان ماه برگزار گردید.
خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران در این مراسم با تبریک به همه منتخبان عضویت در هیأت‌مدیره سازمان، از همه دست‌اندرکاران که برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات تلاش کردند، قدردانی نمود.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با اشاره به مشارکت بیش از سی هزار نفر از میان بالغ بر صد و شش هزار نفر اعضا، گفت: امیدوار هستم این مشارکت گسترده به ارتقای جامعه مهندسی بیانجامد.
وی هم‌چنین با اشاره به اقدامات مثبتی که در دوره گذشته هیأت‌مدیره سازمان انجام گرفت، افزود: لازم است از تلاش و زحمات همه این افراد قدردانی کرد.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران ضمن یادآوری شعارهای انتخاباتی منتخبان، تأکید کرد: امیدوارم تحقق این سخنان حتماً مدنظر قرار بگیرد.
محبت‌خواه با تأکید بر اهمیت تکریم و احترام به تک‌تک جامعه مهندسی، خاطرنشان کرد: برآورده کردن انتظارات و توقعات همه اعضا چه آنها که در انتخابات شرکت کردند، چه نه می‌باید صدر اولویت‌ها باشد.
وی هم‌چنین از پشتیبانی و همراهی اداره کل راه‌وشهرسازی از هیأت‌مدیره خبر داد و تأکید کرد: در عین حال مراعات قوانین و مقررات و بخشنامه‌ها می‌باید در همه احوال سرلوحه امور قرار بگیرد.
مدیرکل راه‌وشهرسازی تهران هم‌چنین مبارزه با فساد، رانت و عدم سؤاستفاده از موقعیت را لازمه موفقیت هیأت‌مدیره جدید دانسته و اضافه کرد: با نیت خالص برای کسب رضایت خداوند متعال همه باید تلاش کنند.
محبت‌خواه با اشاره به این‌که جامعه مهندسی تحمل اختلاف و ناسازگاری میان اعضای هیأت‌مدیره را نخواهد داشت، بیان کرد: اعضای سازمان به شما رأی دادند که از روز نخست برای ارتقای معیشت آنها تلاش کنید.
محبت خواه با عنوان این‌که اعضای هیأت‌مدیره موظفند بنابر مفاد قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب هیأت‌رئیسه سازمان اقدام کنند، از آنها خواست برای برگزاری منظم جلسات در راستای خدمت‌رسانی به اعضا تلاش کنند.
وی در ادامه با تأکید بر این‌که هرگونه به‌کارگیری افراد در سازمان می ‌باید براساس قوانین باشد، گفت: تک‌تک پرسنل سازمان می ‌باید اعضای محترم را تا جایی که می‌توانند تکریم کنند.
وی هم‌چنین ابراز امیدواری کرد ارزش جامعه مهندسی در دوره جدید ارتقا پیدا کرده و بیان کرد: شکاف و اختلاف میان اعضای هیأت‌مدیره نتیجه‌ای سقوط صنف نخواهد داشت.
مدیرکل راه‌وشهرسازی با اشاره به اینکه انتخاب رؤسای دفاتر نمایندگی ‌ها حتماً می ‌‌باید به‌صورت «انتخابی» انجام گیرد، از اعضای هیأت‌مدیره درخواست کرد نسبت به این موضوع اهتمام ورزند.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۷ آبان ۰۰
88 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0